Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiságy rács kiszedés után mi...

Kiságy rács kiszedés után mi történt?

Figyelt kérdés

Már próbából kivettük, megtanult szépen ki-be járni. Viszont amikor le kellett feküdni aludnia, azt hallottuk, hogy a szobájában totyog föl-le.

Erről leszoknak majd? Egyedül is bemásznak majd az ágyba aludni?

Az szoba ajtót nyitva hagyjátok? Mert nálunk eddig zárva volt (kilinccsel).



2012. júl. 15. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már néztem, még várok tapasztalatokat.
2012. júl. 15. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mivel függ össze, nálunk elég későn lett kivéve a rács (másfél éves is elmúlt), de soha nem jött ki az ágyból. Ha kijött volna, azt hiszem, mindig visszatettem volna. Most 2,5 éves, alacsony emeletes ágy tetején alszik, de onnan sem jön le. mindig behív miket ha megébredt.
2012. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, pont tegnap este jött el az idő hogy kivegyük a rácsot, előtte játékként ki-be mászkált rajta de amikor alvás volt, visszatakartam az oldalán a kisplédet, ami mindig rajta van, így belülről ha nem veszi szemügyre tüzetesebben, nem tűnik nyitottnak, de tudja h az. Én nem emelhetem most őt, este apja emelte be a kiságyba, tehát nem a lyukon mászott be, reggelig aludt és megvárta míg bemegyek, napközben viszont bemászott, pléd vissza és alvás után megvárt, ezt ma 2szer. Szobaajtó zárva kilinccsel, ha kimászna, sem sok türelmem lenne ezerszer visszatenni, de alapvetően szerintem érti hogy az csak egy járat és nincs szabad folyása a játéknak vagy ki-bemászásnak emiatt.Szerintem ha nem sír a tiéd és kellően fáradt, hagyni kell, majd bebújik és alszik amikor eljön számára az ideje. Ez még mindig jobb, mintha zokogva verné a szobaajtót!;)


17hós anyukája

2012. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a plédes módszert kipróbálom. Most is van, csak nem ott, hanem belül. Reggel mindig lehúzza, de akkor már ki is mászhat, és játszhat a szobában. Eddig is elvolt egy jó félórát a kiságyba tett könyvvel. Az ajtót én is inkább zárom. Ott nem lehet baja, de a lakásban azért ne járkáljon egyelőre, mint egy szellem :-) Nagyon megijednék eleinte, azt hiszem.
2012. júl. 17. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! Bejött a plédes lyukletakarás? Kimászkál még?
2012. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem ki a rácsot, de a plédet odatettem, hagy szokja, hogy ott van. Reggel mindig lerántja, úgyhogy látni fogja, hogy ott a kijárat. Este meg takar majd.
2012. júl. 24. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!