Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hívjak ügyeletet, vagy reggeli...

Hívjak ügyeletet, vagy reggelig kibírjuk valahogy?

Figyelt kérdés
2és fél éves a lányom, kb 1 hónapja volt bárárnyhimlős, aztán 1 hét bölcsi és megint láz, hányás hasmenés. A héten megint bölcsi, de két napja szinte semmit nem eszik, és tegnap óta lázas, de ma már semmit nem hajlandó megenni. Én a fogára gondolok, de már nem tudom mi lehet vele.Segítsetek kérlek, kihívjam az ügyeletet, vagy reggel 8-ra vigyem az orvoshoz?
2012. júl. 15. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ne haragudj meg,de micsoda kérdés ez? Látod,hogy a gyerek nincs jól, akkor miért itt kérdezősködsz,miért nem hívod azonnal az orvost? Nyilván ez nem az én dolgom,de hasonló esetben,ha látnám,hogy a kicsi nincs jól és nem tudok mit kezdeni vele, hívom a dokit, azért van... nem itt kérdezősködök...
2012. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha inni iszik rendesen és nem csillapíthatatlan a láza, akkor szerintem várhattok holnapig. Valószínűleg valami vírust szedett be és még akár a foga is jöhet. Nálunk fogzásnál a fiam csak darabosak nem akart enni, a pépesebbek olyankor mehettek. Ha a torka volt begyulladva, akkor volt jellemző, hogy semmit sem akart enni.

Ti látjátok, hogy mennyire tarthatatlan a helyzet, mennyire szenved. Ha nagyon, akkor hívhatjátok.

2012. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csendben hozzáteszem, hogy mi mindig vittük az ügyeletre, ha valami gond volt. Előző voltam.
2012. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha iszik, akkor nincs gondd. Ha nem megy le a láza, hűtőfürdő, vagy priznic.

Adj neki valami multivitamint, attól megjön majd az étvágya!


Mindegy mit, csak igyon, Rostos lé, szörp, víz, tea, rágcsáljon ropit, kekszet. Valami legyen benne.

2012. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval,én nem variálnék,hívnám az orvost. Biztos,hogy nem hagynám szenvedni még egy napot,az orvos ad neki gyógyszert és jobban lesz.
2012. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, most indulunk az ügyeletre.
2012. júl. 15. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

ird meg mit mondott a doki.

remélem semmi komoly

2012. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem semmi komoly.


A nem evés szerintem nem akkora probléma, ha iszik legalább. De te látod a gyereken, hogy mennyire van rosszul. Én mondjuk nem vagyok ügyeletre szaladgáló, inkább telefonon szoktam beszélni velük, ha csak lázas pl a gyerek. Szoktak segíteni, hogy mikor mit adhatok, mert nehezen csillapuló láznál lehet gyakrabban adni a más hatóanyagúakat. Ki még sose jöttek, és azt mondták mindig, ha elég folyadékot fogyaszt, akkor felesleges becipelni a beteg gyereket.

2012. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!