Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Véleményed szerint baj, ha a...

Véleményed szerint baj, ha a gyerek a Tom&Yerry mesefilmet nézve a cicának szurkol?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Tök normális. Én utálom Jerryt, és szemét dolognak tartom, hogy folyton kekeckedik Tommal, és mégis mindig ő győz.
2012. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

He-he-he! :)


Én is így vagyok ezzel. Szóval nem is foglalkoztam a dologgal. Barátnőm szerint viszont az a normális, ha a gyengébb mellé áll érzelmileg a gyerek. Testalkat alapján a gyengébb pedig az egér.

2012. júl. 16. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egér a gyengébb, igaz. De mindig Tom szívja meg (leég a szőre, kilapul, fejbevágjàk stb) és Jerry ezen jókat nevet.. Szerintem teljesen rendben van hogy Tomnak drukkol :) szerintem több empátia van benne, mint aki az egeret szereti :)
2012. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd még nem elég érett Tom&Jerryhez. :) Effektíve a macska a gyengébb benne, az egér mindig bántja, ráadásul túl is jár az eszén, és mindig a macsek sérül le. Sokkal inkább lehet ő az empátia tárgya, az egér meg engem kifejezetten idegesít benne. :D
2012. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiskoromban a kedvenc mesém volt. Órákig elvoltam azokkal a részekkel is, amit már 20x láttam. A mai napig a kedvenc mesénk a kislányommal, én is mindig Tomnak szurkoltam. Most pedig csatlakozott a kislányom is. Mindkettőnk kedvnc mesefigurája ő :)
2012. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ekkora egyetértésben kezdem azt hinni, hogy mi vagyunk normálisak, és valóban a macseknek kell szorítani.


Mondjuk érdekes,mert a kiírás előtt több embernél érdeklődtem, senki nem vállalta be, hogy Tomnak szurkol.

2012. júl. 16. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hisz mind a kettő elég szemétláda :D Én mondjuk Jerrynek szurkoltam, de csak azért, mert már kiskoromban sem szerettem a macskákat. Szóval nyugalom, normális :)
2012. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, lehet, hogy jobban szereti a cicákat, ettől még nem lesz felnőttként szadista vadállat. Ebben a mesében mindkét fél kötözködik a másikkal, és többnyire mindketten megjárják a végén, bár Tom többször és csúnyábban. Lehet pont ezért sajnálja a fiad, akkor viszont tényleg jól működik az igazságérzete. Barátosnéd netalán gyermekpszichológus, vagy csak szeret okosnak látszani?
2012. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ő se úgy mondta, hogy most akkor összedől a világ és irány pszichológus.

Csak neki egyértelmű, hogy az egeret kell sajnálni, és megdöbbent rajta, hogy mi a cicának szurkolunk. Hiszen ugyebár a macska meg akarja enni az egeret az egér pedig ügyesen küzd az életéért. :)Ha innen nézzük, akkor valóban igaza van a barátnőmnek. Ha onnan, hogy nem sikerül a macskának elkapni az egeret, és soha nem lesz belőle eledel viszont a macska mindig csúnyán megjárja, akkor nekünk van igazunk. :)

2012. júl. 16. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy normális, de én betiltottam otthon a Tom és Jerryt, mert elkezdte a lányom a kisebbeket ijesztgetni, csapkodni. Nem biztos, hogy ezért, de ki tudja...
2012. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!