Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt vegyek? Melyik a...

Milyen cipőt vegyek? Melyik a legjobb? Lent.

Figyelt kérdés
Már nem tudom eldönteni, hogy milyet vegyek..Olyan kellene,ami kényelmes, megbízható, nem kínai, inkább kifizetek érte több ezer Ft-ot, csak ne legyen gagyi! Konkrétan Kisfiamnak kellene 29-30-as méret. Néztem Dr. Punto-t, Scholl,Siesta, Elefanten---> ettől megfájdult a lábfeje, és meg is dagadt egy kicsit neki. :( Pedig az Elefanten az egyik legjobb cipő sztem. Tépőzáras kellene, amit az oviban tud hordani. Kérlek, ha tudsz ajánlj nekem olyan oldalt, ahol van bő választék, és minőségi cipőket árulnak! Köszönöm szépen!
2012. júl. 16. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
superfit!!!! nekünk ez vált be a legjobban,vagy salus,az is nagyon jóóóóóó
2012. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is a Siestára szavazok.
2012. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekünk a Siesta vált be. :(

Várok még "szavazatokat"! Ki melyikre adná a voksát. Tudom, nem ec-pec-kimehetsz ez, de nagyon nehéz a döntés...Várok még tapasztalatokat!!!

2012. júl. 16. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:

siestának túl magas az emelése, sorvadnak benne a talpizmok.


A superfit nagyon jó, de a lényeg, hogy bokát tartsa és mellette hajlékony legyen a talva, nem merev.


(egy gyógytornász)

2012. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Superfit
2012. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Akkor marad a Superfit!
2012. júl. 16. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:
A superfit eddig nekünk is bevált, kicsit drágák, de nagyon kényelmesek mind!
2012. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az ár ez esetben nem számít, a lényeg, hogy jól érezze magát benne a gyerek, ne fájjon a lába. :) Ilyenre nem sajnálom a pénzt...De örülök, hogy mindenkinek egy a véleménye, ezt fogom beszerezni.
2012. júl. 16. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Salus!!

Ezt javasolta anno a gyerekortopédus (szűrésen)

Azóta én hülye kipróbáltam mindenfélét, de nem tudom minek, mert egyik se vált be, úgyhogy mostantól visszatérünk a Salushoz.

Ár-érték arányban, tartósságban a legjobb, és minden szerzonban egyre szebbek a modellek. És nem utolsó sorban nagyon egészséges. Ja és könnyen felveszi egyedül a háromévesem! Oviban bentinek csak ilyen veszek, egész évben kitart, és fontos, hogy egészséges legyen, mert állandóan abban van.

2012. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nem Siesta, SALUS!!! Bocsánat, elírtam!!!
2012. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!