Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányomnak szeretné...

1,5 éves kislányomnak szeretnék valamilyen kedves, semmit nem tudó, puhatestű, szép babát. Tudtok lelőhelyet javasolni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescos, kb. 1000 ft. Van fehér és rózsaszín. kb 25-30 cm, puhatestű. Kisfiamnak, kislányomnak is van, szeretik. A fiamnál mondjuk csak azért kellett mert a kislány kapott, de tényleg aranyos.
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Játékbolt? Minden városban van....
2012. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Az én kislányom a nagyitól kapott egy Götz babát. Ezek tényleg szépek! Habár majd' 10 ezer Ft volt, de anyukám ragaszkodott hozzá, mert ez különleges. (Kinézetre és töltetre is más, mint a többi)

Annyi, hogy neten rendeltük.

2012. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Götz Mini Muffinról mi a véleményed? Az jobb árban van, de csak 20 cm.
2012. júl. 16. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, árban jobb.

Nekünk 33 cm-es van, és az alvós szemű, ez pedig nem.

Neked kell eldönteni, milyet szeretél. Én a 20 cm-es babát kicsinek találom.

Megörökölte az én baba kiságyamat, és abba a 33 cm-es pont jó. Ezért is döntöttünk mellette. :)

2012. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Müller, Tesco, Auchan, bármilyen játékbolt....

Elég a max 30 centis, mert jobban szeretik, ha pici a baba, mintha nagy, azt nem tudják úgy megfogni. Sok gyereknek ijesztő, ha nyílik-csukik a szem, én olyat nem vennék elsőre. Sima puhatestű, műanyag kezű-lábú-fejűt vegyél, ami tényleg nem túl nagy.

2012. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi játékszigetben vettük kb 1500-ért, kb 30 centis puha babát (de a lányom nem babázik azóta se :)))
2012. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!