Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Köhögés: csillapítani, vagy...

Köhögés: csillapítani, vagy köptetővel kihozni? Immunerősítés?

Figyelt kérdés

mindkét gyerkőcöm megint köhög (3 és fél; és 2évesek)

Mindkettőnél hallom,mintha szakadna fel,de nincs az úgyn,. köpetürítés.És leginkább akkor jön rájuk a köhögési inger amikor alszanak.

Ez már hurutos köhögésnek mondható (doki is ezt kérdezné,és fogalmam sincs) és köptető kell nekik,vagy csillapítani?

kb másfél hete stodalt kaptak egy hétig.Dokihoz nem szeretnénk menni,mert egyéb tünet nincs,se láz se orrfolyás.

Ilyenkor is érdemes úgyn.immunerősítőt adni nekik?az Immunotrofinára gondoltam,vagy az Ecsinacin szirupra



#köhögés #Stodal #köhögéscsillapítás #immunotrofina szirup #echinacin szirup
2012. júl. 16. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

orrfolyás majd később jöhet. Nekem azt mondta a doki, hogy 60%-a az orrváladéknak a hátra folyik, a többi ki.

Nekünk Spiropentet is szoktak felírni, az hörgőtágító. A köptető mellé.


A nagyobb fiamnak bevált a lándzsás útifű szirup és a Prospen is, valamelyik csak jó lesz.


Ha viszont végigköhögik az éjszakát, én nem szoktam tovább várni, a kicsi (2 éves) amint egyet köhhint, őt viszem, mert azonnal kúpot szoktak felírni köhögésre vagy antibiotikumot, gyorsan eluralkodik rajta a hörgőgyulladás.

2012. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggel, délben köptető, estére meg csillapító.

Plusz alváshoz kend be a hátukat baby luuf balzsammal, vagy disznózsírral.

Ha furán kezdenek köhögni, sipolva, akkor doki!

Nálunk a hörgőgyulladás mindig láz nélkül jár!


Immunerősítésre adj Bonolact pro kidet, de kúraszerűen, ősztől tavaszig.

2012. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azelott mar irtam a temaban,voroshagymat darabolj a szobajukba ejszakara ,attol nem fognak ejjel kohogni. tobben visszaigazoltak hogy csodaszer szamba megy es mukodik. te is probald ki! jobbulast!
2012. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!