Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egészséges, szupinált gyerekci...

Egészséges, szupinált gyerekcipő: Salus, Superfit, Supy+, Szupi, Szamos, Siesta, netán Maus stb? Melyikre szavazol és miért?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Superfit! Jó az ára, kényelmes (nekem is az van és a lányomnak is), bőr, szép
2012. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hááát a superfit szandál 25-ösben 11.000, a salus 8600...
2012. júl. 17. 12:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Maus,elfogadható áron van.Szandált használtunk,de sajna 24-ig van
2012. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szamost vettünk most 22-es méretben 8900 Ft-ért. Gyönyörűen megy benne első pillanattól fogva 15 hónapos kisfiam. Ja, és nem tudja leszedni a lábáról, mert olyan a pántok kialakítása.:) Korábban Siesta volt, ott a tépőzárt leszedte és már repült is a cipő az utca közepén. Itt is tépőzár van, de még pluszban át kell hajtani egy kis pánton, ami már (még:) nem megy neki.
2012. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekünk Salus van,mert a lányomnak kicsit befelé dől a bokája.Pár hónapja használjuk,de én már látok javulást!:)
2012. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Superfit valóban jó, de az nem supinált!

A Siesta sem.

A lányom 1. cipője Siesta volt, semmi gond nem volt vele. Azután Superfitre váltottunk, maradtunk is ennél. Drágább, mint a többi, de jobb is.

Néztünk Szamost, de csak tépőzáras volt, az viszont nem fogta a lányom lábát.

2012. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Oviba viszont tépőzáras kell. Salusról van tapasztalatom, az klasszul fogja a tépőzáras kivitelben is. Supy+ról is van tapasztalatom, a külleme hamar csúnyul, de funkciójában nem volt gond vele (ez fűzősben volt nekünk).
2012. júl. 17. 13:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Oviba bentre kell? És mindenképp cipő? Szandi nem jó?
2012. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ja de, szandira gondoltam! momentán kintre is az az aktuális :)
2012. júl. 17. 14:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Figyelj csak! Belinkelem a Brendon oldalát:

[link]

A Moci márkájút nézd meg! A lányomnak most olyan van, és nagyon szereti! Szerintem is jó, mindenféle szempontból.

Ja, és nem drága!

2012. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!