Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejterhelésre mit javasolnátok...

Tejterhelésre mit javasolnátok olyan 2 éves kisgyereknek, akinek nem izlik a tejtermék?

Figyelt kérdés
Tejes tápszet megissza, viszont tovább kellene lépnünk, de semmit nem fogad el, próbáltam már hogy becukrozom a túrót, babapudingot is vette, de egyiket sem hajlandó még nagyon megkostolni sem. Egy nagyon pici tejfölt probáltam becsempészni a szájába, de majdnem hányt tőle. Amugy is nagyon rossz evő sajnos, ráadásul tojásos dolgot sem ehet. Ti mivel próbálkoznátok? Köszi.

2012. júl. 18. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nem muszáj továbblépni ha nem karaja. maradjon a tápszer-vagy junior milk-ha azt szereti. a fiam 3 éves koráig nem fogadott el semmit csak junior milket meg tejpépet.
2012. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, azért kellene rendes tejterméket is kipróbálni, mert nem egyértemű a terhelés. Első kör után voltak pöttyök, most rá másfél hétre megint nekiugrottunk (a pötty lehetett akár mástól is). Most pötty nincs eddig, de pár hasmenéses széklet volt ... bár az is előfordult tejmentesen is néha, szóval nem tudom.
2012. júl. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!