Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejfehérje allergia miatti...

Tejfehérje allergia miatti diéta után tejtermék bevezetésekor tapasztalt valaki szorulást?

Figyelt kérdés
Fél évig diétáztunk,most már jók lettek az eredmények,és joghurtot,túrót,sajtot már szoktak enni ikreim.Mostanába mindig szorulásuk van.Összefügghet a tejtermékekkel?Hozzáteszem,a diéta alatt is sokszor kemény volt a székletük,pedig sokat isznak,gyümit is esznek,ezekre odafigyelek,mégis ez van.Szójatápszert isznak,lehet,hogy az a ludas?
2012. júl. 12. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elofordulhat mert a szoja az felfuj es szorulast is okozhat arrol nem is beszelve, hogy allergen - nekunk is tejerzekenysegunk van. Valamiert azonban a tej alapu tapszert ( elapadt a tejem mikor 9 honapos volt) birta. A tehentejet meg nem birja szegeny. Adtam neki a szojatejet aztan meg idoben eszbekaptam a szojaval kapcsolatban. Kokusz tejet adok neki honapok ota es azt nagyon szereti! (nem kokusz vizet - sokan osszetevesztik a vizzel ami a dioban van)

Probalj meg adni nekik kefirt. Az en kisfiam imadja! Tele van olyan bakteriumokkal amik segitik az emesztest szerintem jobb mint a joghurt. Nem tudom otthon kaphato-e izesitett kefir? En azt veszek nagy literes kiszerelesben o pedig megissza.

2012. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!