Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Törés lehet vagy csak megránto...

Törés lehet vagy csak megrántotta a bokáját?

Figyelt kérdés
Tegnap a párom 6 éves unokahúga ugrált a szomszédék trambulinján amikor aláfordult a bokája. Szomszéd megnézte a bokáját és tudta mozgatni minden irányba, nem recsegett. Haza a saját lábán jött és egészen ma reggelig nem is volt gond. Fájt neki egy kicsit és ennyi. Ma reggelre a bokájának a külső része bedagadt. Hideg vizes borogatást kapott rá. Eltörhetett, vagy csak megrándult a bokája. Menjünk megröntgeneztetni, vagy elég a borogatás.

2012. júl. 19. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
érdemes elvinni egy röntgenre lehet hajszál repedés
2012. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hete esett le a lányom a hintáról, nem dagadt be a keze, tudta használni ( a csuklója fordult alá) de elvittük az ügyeletre és jól tettük, mert zöldgally törése lett és azóta gipszben van. Bevallom csak azért vittem el, mert a párom anyukája mondta, hogy náluk is volt ilyen a gyerekeknél régen és nem vitték el azonnal, hiszen még használni is tudta a kezét. Majd másnap bevitték, mert be volt dagadva és kiderült, hogy törés van...az orvos meg jól lecseszte őket. Eddig én is azt hittem, hogy a törés hatalmas dagadással jár és nem lehet mozgatni, de tévedtem

Szóval irány a doki és nem biztos, hogy törés lehet csak egy kis ficam amit pihentetni kell, de inkább menjetek el feleslegesen.

majd írd meg mi volt!

2012. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos!!!
2012. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis gipszsint kapott a kislány. Nem láttak törést, de a biztonság kedvéért sin lett a vége. 1 hét múlva megyünk vissza vele kontrollra.
2012. júl. 20. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem láttak törést, akkor hátha lekerül róla 1 hét után. Amikor vittem a lányomat kontrollra (levették a gipszet) volt 1-2 olyan gyerek aki a sin után nem kapott "rendes" körgipszet. Jó, hogy elvittétek. Jobbulást neki!
2012. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!