Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hós nagyon fehér bőrű...

16 hós nagyon fehér bőrű szőke kisfiamat kivihetem már fürdőre? Olyan rendes szabadtéri csempézett strandra mondjuk itt Debrecenben.

Figyelt kérdés
Ki mikor vitte először? Ha vihetem akkor délután hány órától meddig? hány fokban, miben, mit vigyek magunkkal, mire figyeljek? 50-es naptejünk az van. Szóval tapasztalt anyukák segítségét kérem. Teljesen új terület ez még nekem, mégcsak az udvaron sem pancsizott egyelőre. Vagy inkább ott kezdjem? Tegyem ki a kiskádat? Medencét még nem vettem. És hány fokos vízben? De a fürdő itt van közel. Debrecen szabadtérije. Az élmény fedett, de az nagyon drága.
2009. júl. 14. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kiviheted!Az 50 faktoros naptej teljesen megvédi a pici bőrét csak erre figyelj,hogy ha pancsizott utána kend be újra.Minden képen árnyékos helyet keressetek és sűrűn itasd!A babáknak való víz a strandon kellemes langyos.És legtöbb helyen van rajta napellenző.A kis fejére tehetsz egy vékony sapit amit mindig be tudsz vizezni és a kis feje sem sül meg.Én ezeket csináltam mikor a lányom pici volt.Ja és még annyi,hogy túl hosszú ideig ne legyetek a vízben.Mert a nap sugarai visszaverődnek és erősebb,jobban éget.

Érezzétek jól magatokat a strandon!:)

2009. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kszi szépen.
2009. júl. 14. 14:12
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, és uszópellenka? kell?
2009. júl. 14. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőke és fehér bőrü az én kisfiam is (15hós)30-al lekentem tetőtől talpig és reggel 9-14-ig starndoltunk.
2009. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is fehér bőrű. Tavaly másfél évesen nyaraltunk vele a tengerparton. 50-es naptejjel, kalappal, a vízben úszópelussal. Nem volt semi gond, szinte le sem barnult De ha adsz rá egy vékony, világos pólót, akkor teljesen nyugodt lehetsz.


Ha még sose pancsizott, lehet, hogy először otthon kéne kipróbálni kisebb medencében, hátha fél, megijed a nagy víztől...

2009. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!