Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék fehér alapozót és...

Hol tudnék fehér alapozót és rezgős óvszert venni Debrecenben? (tudom hogy ez most marhára hülyén jön ki, hogy ezt is itt teszem fel, de így egyszerre két legyet ütök egy csapásra)

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok debreceni de biztos van Rossman vagy DM. Ott mind a kettőt kapsz. Alapozót a sminkeknél az rezgős óvszert meg az óvszereknél keresd.
2009. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, már néztem, és egyik sincs ott.
2009. jún. 3. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fehér alapozót valami olyan boltban ahol ilyen goth cuccokat árulnak, máshol még én sem láttam, de nem tudom ilyen bolt van-e Debrecenben.

Óvszer szexshopban. Gondolom.

2009. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szexshop van a kálvinon, ott tutira kapsz mindent ami kell. fehér alapozót nem mindenhol lehet venni, szerintem nézd meg a dougles-ben. más ötletem nincs.
2009. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

haly debreceni vok, a plázba a matchba van vibrálos cuccos:)

a fehér alapozót meg nem tom.

2009. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az óvszert nem tudom :DDD


Fehér alapozót esetleg olyan helyeken ahol színházi festékek is kaphatók. Amivel a színészek sminkelnek. Vagy testfestős, arcfestős helyeken.

Kimondottan fehér alapozó nem nagyon van, talán fehér porpúdert tudsz szerezni sminkes üzletekben.

2009. jún. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen a válaszokat! :-) Sokat segítettetek!
2009. jún. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!