Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 napos láz vagy nyári egyéb...

3 napos láz vagy nyári egyéb vírus?

Figyelt kérdés
Mostanában van nálatok 3 napos láz vírus? Vagy valami egyéb vírus, amitől átlagban 39C lesz a gyermek hője, egyéb tünet nélkül?
2012. júl. 19. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

2 hete esett át a 7,5 hós kisfiam a 3 napos lázon.

Magas láz,nyűgösség,étvágytalanság és végül kiütések.

Ebben a sorrendben.

2012. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly átestünk a 3 napos lázon nyáron, akkor volt 1 éves. Most van vírus amúgy, de változó kinél hogy jön ki. Múlt héten volt beteg a fiam, a bölcsibe több gyerek is elkapta, sőt a barátnőm kisfia is, akivel nem voltak pont 1 hétig együtt a bölcsibe, tehát nem egymástól kapták el, de ugyanaz volt a baja. Nálunk ugy kezdődött, hogy este kisebb láz 38 körül,de más tünet nem volt, majd másnap felment 40 fokig, és nem bírtuk levinni semmivel, ügyeletete kellett hívnunk, estére le is ment neki, és nem jött vissza, de másnap éktelen üvöltésbe kezdett ahogy evett, tele volt a torka kis pöttyökkel, azt hittem tüszös mandula, de nem az volt, hanem aftás gennyes torokgyulladás, ami egy fajta szájfertőzés, és kegyetlen fjdalmas volt neki, meg nekem is, mert nem tudtam neki segíteni,csak az idő segített a gyógyulásban. 3 kemény napunk volt, 4 nap alkatt 1,5 kilót fogyott, mert nem bírt enni, csak a hideg üdítőt tudta meginni szegénykém. Ezt is meg a 3 napos lázat is herpesz vírus okozza, csak nem ugyanaz.
2012. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fiam 3. este 39,5 C-os lázas. Csillapíthatatlan. Nincs hasmenés, egyéb tünet, sápadt, kissé elesett.


Huga 17 hónapos, 1 hónapja ugyanez volt, csak hasmenése is volt, de nem lettek kiütései. Most ő még nem lázas......


És 20. hetes kismama vagyok és nagyon félek, hogy a babára nehogy veszélyes legyen

2012. júl. 19. 21:36
 4/4 alaszka ***** válasza:
Nekünk két hete volt 3 napos lázunk, legalábbis minden tünet megvolt. 3 napig volt tényleg láz, első két éjjel nagyon magas, 39,6, aztán 3. nap már csak 38,2-ig ment fel, és 4. nap estére megjöttek a pöttyök, az arcán millió kis apró folt szerű, meg a mellkasán pár. Aztán másnap estére elmúltak ezek is.
2012. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!