Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó mensim 32 napos...

Az utolsó mensim 32 napos volt, de már jelenleg a 42-nél tartok. A hőm 1 hete fent van (36,8-37, volt pé is), de a teszt semmit nem mutatott, pedig reggel csináltam. Derékfájás, mindjárt megjön érzés van, de egyéb más nincs. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baba. Vannak, akiknél a teszt csak jóval később mutatja ki. Esetleg próbáld meg pár nap múlva újra, vagy menj el orvoshoz! Szorítok!
2008. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igazából az még érdekelne,hogy ha összejött a baba,akkor mennyi ideig marad fent a hőmérséklet?Vagy onnantól kezdve már a szülésig úgy marad?Nagyon jó lenne,ha hamarosan +tesztet produkálnék.Egyébként volt egy kis mellbimbó érzékenységem,de az elmúlt.Az nem gond?
2008. márc. 21. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
miota probálkoztok? elsö baba lenne? én is igy voltam a mult honapban. és 52 napra megjött cisztám volt és a hőm is felment.
2008. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazából nov. óta vagyunk rajta a témán.Ma már a 8-ik napja, hogy fent van a hőm,de egy kis derékfájáson kívül semmi gondom nincs.Cisztám nem volt még,remélem nem is lesz.A gyógyszert 1 éve hagytam abba,a ciszta pedig ált.gyógyszer abba hagyása után jelentkezik,tudomásom szerint!De remélem nincs semmi bajom!
2008. márc. 22. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekel,hogy mi van veled? Kimutatta már? Nekem is volt már terhességem, de nem mutatta ki.Szurkolok neked.
2008. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már a 45-ik napnál vagyok,tegnap reggeli tesz - lett.Kicsit csalódott vagyok,de holnap megyek dokihoz,már nagyon izgulok!Nem tudom,hogy miért már lehet bebeszélem magamnek,de már 2 napja enyhe visszatérő hányingerem van!Remélem nem csak beképzelem a dolgot!Majd holnap kiderül remélem!Majd még írok!
2008. márc. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!