Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ilyen kockák?

Miért ilyen kockák?

Figyelt kérdés
A Balcsi-parton láttam két kisgyereket, az egyik 4-5, a másik pedig 6-7 éves lehetett, az anyukájuk kezét fogva sétáltak, és arról beszélgettek hogy kinek hány pvp-szervere van... amiről beszélgettek csak ez maradt meg bennem, elég sokáig hallottam őket beszélni és végig erről volt szó... nagyon durva. nem tudtam hogy most röhögjek-e vagy sírjak... és a középsulminban meg csodálkoznak a tanárok hogy egyre butábbak a gyerekek. hát szerintem nincs ezen mit csodálkozni. minden évben csak romlani fog a helyzet, mert én pl csak 7 éves voltam amikor lett gépünk, de nem volt akkor net, és csak flipper volt a gépen, szon se mertem játszani... szóval ennek csúnya vége lesz.

2012. júl. 21. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a fejlődés, a mai gyerekeknek már más a természetes, ők már ebbe a gépiesített világba érkeztek meg.

Gondolj bele, még 10 év, és a 3 éves már körleveleket küldözget..:))

2012. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit fog kezdeni magával az életbe? Ezeket nem nagyon érdekli a külvilág, csak a számítógépes világ.Tudom, mert kb 5 évig játszottam egy MMORPG szerepjátékkal, amitől nagyon nehezen tudtam elszakadni. Szóval tudom miről beszélek, ocsmány játékok ezek...
2012. júl. 21. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Bzmeg, mit fog kezdeni magával az életbe egy 6-7 éves gyerek! Te normális vagy? Van rá pár éve, hogy eldöntse. Te meg már eleve tarkón lőnéd mindet, csak mert "kocka"? Ha nem volnának "kockák", te sem tehetnéd itt fel a bárgyú kérdéseidet, de még csak nem is flipperezhetnél.


Agyhalott!

2012. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez durva, ha ennyiből leszűrted milyen az a két gyerek, mi mindennel foglalkozik..... Tudod, hogy mindig ez megy náluk? Tudod,hogy sosem autóznak, babáznak, társasjátékoznak? Ugye hogy nem! Ne ítélj elsőre!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak belőlük indulok ki, hanem ahogyan látom a környezetemben is a gyerekeket. Katasztrófa! És hogyan tudhatná meg hogy mi érdekli, ha mást sem csinál csak gépezik?
2012. júl. 22. 13:21
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem tudom hogy te miért 6-7 éves gyerekekre feltételezed a kérdésemnek azt a részét hogy mit fognak magukkal kezdeni... és nem értem te miért vagy ennyire felháborodva, lehet mert magadra ismertél? vagy te pártolod hogy a gyerekek legyenek elfoglalva a géppel és ne ismerjék meg ezt a csodálatos világot amibe születtek?
2012. júl. 22. 13:26
 7/9 A kérdező kommentje:

hidd csak el hogy ennek rossz vége lesz...

mellesleg a 6-7 évesek jövőjéről beszéltem, nem pedig a jelenjükről!

2012. júl. 22. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. A kisebb gyerekre igaz a sajátom. 4,5 éves és nem gépfüggő! Néha leül és megnéz rajta egy-egy mesét, ez kb. heti 2-3 alkalom, alkalmanként kb. fél óra (vagy még annyi sem). Én a környezetemben egyáltalán nem látom ezeken a gyerekeken, hogy gépfüggők lennének, sem oviban, sem az ismeretségi körömben. Lányom unokatestvére 10 éves, ő sem gépfüggő. No most akkor melyik az igaz? Még mindig kijelented, hogy te biztosan tudod, hogy mi lesz ezekből a gyerekekből????
2012. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

„És nem tudom hogy te miért 6-7 éves gyerekekre feltételezed a kérdésemnek azt a részét hogy mit fognak magukkal kezdeni...” – Azért b+, mert ezt kérdezted. Idézet: „És mit fog kezdeni magával az életbe? Ezeket nem nagyon érdekli a külvilág, csak a számítógépes világ.”


Én, bakker, kisautót tologattam, felnőtt koromban mégsem érdekelnek az autók. Dugós puskával meg csúzlival lövöldöztem, mégsem lettem sem vadász, sem lövész sportoló. Te meg semmit nem tudsz felmutatni a feltevésed alátámasztására (statisztika, tanulmányok a témáról), csak egyszerűen kinyilatkoztatsz. Általánosítasz, ráadásul rossz a kiindulópontod. Axiómának állítod fel, hogy ha valaki 6-7 évesen a gépek felől érdeklődik, abból már semmilyen értelmes ember nem lehet felnőttkorára. Holott ez nem axióma, ez egy nagy hülyeség. És minden következtetésed téves lesz, ha ebből az axiómából indulsz ki.


Érted már?


Ha én abból indulok ki, hogy aki ezen az oldalon kérdezősködik, az mind elmebeteg, akkor a végére igen érdekes (és teljesen téves) következtetésekre fogok jutni, még akkor is, ha logikailag az összes levezetésem helyes, ugyanis téves volt a kiindulópont.


De ezek már olyan dolgok, amihez kell egy kis józan, paraszti, és elhiszem, hogy krvára nehéz felfogni.

2012. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!