Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kistesó amikor megszülettt...

A kistesó amikor megszülettt "hozott" valami ajándékot a nagyobbnak?

Figyelt kérdés
Már sokszor olvastam,hogy a kicsi valamit hoz a nagyobbnak? Nálatok hogy volt, mit hozott neki???
2012. júl. 22. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen hozott, de ne nagy dologra gondolj, kis apróságot, és azért mert a nagy is "vett" a kicsinek mire megérkezett egy csörgőt. Ő választotta.
2012. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hozott a hugi a bátyusnak egy plüss macis párnát.
2012. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is "hozott", bár ott ágyat a nagynak, mert a kiságy kellett a húginak:)

Csak így tudtuk meggyőzni, hogy cseréljen ágyat. Azaz, közöltük a naggyal, hogy a húgi küldte neki, mert szeretné tőle elkérni a régi ágyát. Szó nélkül odaadta és egyből bele is feküdt, aludt benne.


Szülés után, amikor hazajöttünk, akkor pedig hozott egy pár Ellias ruhát, mentőcsónakot és egy plüss Elliást.

Nagyon oda volt értük és meg is puszilgatta a tesókát. Egész végig beszélt hozzá, mutogatta, hogy ki kicsoda :))

A kutyusunknak pedig műcsontot (fogtisztítóst) hozott és egy hatalmas kötelet játszani!

2012. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, kindertojást tettem a kicsi kosarába :) Volt ám szemkerekedés, amikor meglátta öcsikéje feje mellett :) Ő meg már vagy egy hónappal szülés előtt kiválasztotta az egyik maciját, hogy "ez tesóé lesz", rögtön első nap hozta is be, majd meg zabáltam, olyan édes volt, oda kellett mindjárt tennem a kezéhez :) Nyilván nem ezért, de nagyon szeretik egymást, van, hogy félórákat simán eljátszanak együtt (értsd, a majd 4 éves lányom magyaráz, mesél, tanit, bohóckodik, bábozik, a 10 hónapos öccse meg mint egy kiskutya követi és csüngg rajta) persze, néha elő-elő bukkannak már a leendő gondok (Anyaaaaa, tesó lerombolta...stb), de egyelőre abszolút kezelhető. Nekem pedig annyira, de annyira örül a szivem, h ilyen jó tesók, h bőgni tudnék néha :)
2012. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pótkerekes biciklit fog kapni a fiam a hugitól, de csak azért, mert azt amúgy is vennénk neki még a nyáron.


Off: a 3. válaszolótól kérdezném, hogy Eliás ruhákat és plüss Eliást hol vetettek? A fiam imádja (már mi is kívülről fújjuk a részeket), tuti ő is megőrülne, ha kapna ilyesmit... még sehol nem láttam ilyen figurát, a rajzfilmet egy csomóan nem is ismerik :o(

2012. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neten vettem neki egy részét (Teszvesz). Valamint én pl. kínai áruházban bukkantam pólóra és nadrágra is.

Egy táskát pedig csináltattam neki.

2012. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!