Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdodott es meddig...

Mikor kezdodott es meddig tartott az 'az meg mi ott? ' 'mi a csoda az ott? ' 'mi az? ' 'az hol van az? '?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

húúú elsőre fogalmam sem volt,hogy mit akarsz kérdezni..,de aztán leesett.


nálunk ez a korszek szint kimaradt,de kb 2évesen kezdte el,de nem volt idegesítő,mert csak néha kérdezgette.

2012. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 2 évesen kezdődött,most 4 éves,de még mindig tart. :)
2012. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az "ez mi?" korszak nálunk másfél évesen lecsengett. Most 2 éves a lányom,várom a "miért?" korszakot,de még nem jött el :)
2012. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éves és már egy ideje benne van. Apa mondja meg, mi az... :-)
2012. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 eves 7 honapos a lanyom es mondja ezerrel, hogy "az mi az":-)))
2012. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2éves


anyu mit csinálsz

mi ez

nem tudom mi ez korszakot éljük hála az égnek igy remélem gyarapodik a szókincse mert sajnos még /folyékonyan/nem beszél

lány

2012. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudás szomja van... :D Biztos okos lesz, 4 évesen szerintem még belefér, hogy kérdezgessen... szerintem érdemes elmagyarázni, mert akkor pár év múlva majd fogja tudni, hogy bármiről kérdezhet, otthon válaszolnak neki... De ha idegesít, akkor mond meg neki, ne kezeld gyereknek, de szerintem mindig válaszolj, és mikor majd suliba kezd járni sokkal fogékonyabb lesz... :D
2012. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2éves kora előtt kezdte el, még tart, 3 éves. "Ez mi az volt anya?- ezt kérdezi általában, olyan édes, imádom.
2012. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!