Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egészségügyi okok miatt...

Ha egészségügyi okok miatt most kénytelen vagyok elköttetni magam de valami csoda folytán javulna az állapotom mennyi esélyem van egy lombikbébire? Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát csak ha csak elkötnek, akkor a petefészked működik. Annyi esélyed lenne egy lombikbébire, mint bárki másnak.
2012. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor most egy kicsit megnyugodtam! Köszönöm a válaszod!
2012. jún. 6. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. De azért az anyagiakról érdeklődj. Arról nem tudok semmit, hogy meddőség esetén mennyibe kerül a lombikprogram. De lehetséges, hogy esetleg ha elkötés után gondolod meg magad, akkor drágább.

De tényleg nem tudok semmit, csak szerintem nézz utána!

2012. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem már ez is elég hogy testileg van rá esély és "csak" pénz kell hozzá! Mert most semmi esetre sem vállhatok be több babát,se testileg,se lelkileg,se anyagilag!
2012. jún. 6. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor kórházban voltam a terhességem alatt, akkor volt ott egy nőci, akit műtöttek, mert elvolt kötve. De mivel új férje lett, mégis szerettek volna kisbabát. Visszaállító műtétet csináltak nála. Én sem hallottam eddig ilyenről, de ezek szerint van. :) Úgyhogy nyugodj meg. :)
2012. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!