Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogos a sértődése a gyógypedag...

Jogos a sértődése a gyógypedagógusnak, ha évek óta hozzá vittük fejlesztésre a gyermekünket és anyagi nehézségeink miatt most bizonytalan ideig kénytelenek vagyunk felfüggeszteni a hozzájárást?

Figyelt kérdés
Havi kb 30.000 Ft volt idáig,de most minden fillér számít nekünk.
2012. júl. 23. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Ha nem tehetitek meg, az anyagiak miatt, akkor nincs mit tenni.
2012. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

"a hozzájárulást" - ez azt jelenti, hogy eddig nem kellett volna fizetnetek csak magatoktól adtatok? Akkor nagyon nem.


Ha ez a munkadíja, akkor viszont gondolom addig nem kezeli a gyereket, amíg nem jöttök egyenesbe. Ezen sincs oka megsértődni.

2012. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogos lenne akkor ha felajánlaná, hogy 5000 forintért is elvállalja, csak menjetek és erre nemet mondtok. 30.000? Mi kerül ennyibe, mert foglalkozik vele??? Nem ez a munkája???

Én még tetejébe másikat is keresnék, ha vhogy összerázódtok anyagilag, mert ez csak a manira megy!!!!!!

2012. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem jogos.Biztos rosszul esik neki a jövedelem kiesés,de megsértődni nincs joga.
2012. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

" "a hozzájárulást" - ez azt jelenti, hogy eddig nem kellett volna fizetnetek csak magatoktól adtatok? Akkor nagyon nem. "


Nem hozzájárulást,hanem hozzájárást .

Probléma van a gyermekünkkel,de hivatalos utón nem kaptunk segítséget,ezért kénytelenek voltunk magánúton keresni szakembert,idáig mégha az utolsó fillérünket adtuk oda ,akkoris vittük .


Heti több alkalommal vittük hozzá.

2012. júl. 23. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy jogos. Mi is jártunk gyógytornára a kislányommal, konkrétan dévényezni. Az első szakember aki foglalkozott vele, állítólag a legjobb a szakmájában. Lehet, de emberileg nagyon gáz. Na ő azon sértődött meg, hogy nem akartam (értsd: anyagilag nagyon megterhelő lett volna) heti 3-szor vinni a kislányomat. 3 e Ft volt egy alkalom, akkor az egy hónapban 40 e Ft-ba került volna. Így is volt hogy háromszor mentünk, és volt hogy kétszer. Azóta már több szakember is mondta, hogy ennyiszer nem kellett volna , látva a gyerek állapotát.
2012. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem.

honnan vetted, hogy megsertodott?

nekem eddig jo tapasztalatom volt a korai fejlesztokkel, a gyogypedagogus latta hogy a nemsoka szulo kismama vagyok, atcipelem a varos masik felebe a gyereket, es ugy egyebkent mindent megteszek, es o pl felere levitte a koltseget (teljesen magatol ajanlotta fel, azt mondta megprobalja, es tenyleg elintezte).


a masik pedig az azota megszuletett lanyom deveny tornasza, aki jar hozzank, ciki nem ciki, nincs mindig nalam annyi keszpenz, nem baj, majd a jovo heten, tenyleg a gyerek az elso.


nem tudom mi a baja a gyerkocodnek, de lehet mast kene keresni, aki esetleg olcsobban.. vagy jarni alapitvanyokat, stb

2012. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!