Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes e várni ismerősön...

Érdemes e várni ismerősön keresztüli munkára, és felfüggeszteni az önéletrajz küldözgetést?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azokat folyamatosan küldjed! Ilyen ismerős beígér ezt azt szerintem már mindenkivel megesett, és vagy nem lett semmi, vagy hónapok múlva azt mondta, jah van egy hely a takarítóknál, vagy a pultban...
2012. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen értem a kérdésed. Sajnos 8 hónap intenzív munkakereséssel a hátam mögött,most ismételten állástalan lettem és mostmár tudom,nem megyek sokra az önéletrajz dobálással. Folyamatosan jár az agyam ki lehet olyan ismerősöm... Mert ez így működik sajnos. Viszont most ebből is kifogytam picit,most a cv-men próbálok javítgatni,hogy ütős legyen...
2012. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!