Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hajszárítót ajánlanátok...

Milyen hajszárítót ajánlanátok kisgyereknek?

Figyelt kérdés
kislányom sikít a hajszárítónktól. eddig nem volt annyira gond,megtörölgettem neki,és rövid is volt de most 3 éves és szépen nő neki. olyan kellene ami halk,és nem túl forró,de azért megszárítja
2012. júl. 23. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod, hogy magától száradjon meg? Az én lányom 2,5 éves múlt, majdnem derékig érő, hullámos, dús haja van. Még csak eszembe se jutna hajszárítózni neki, az csak szárítja a hajat.
2012. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért mert nem szeretném ha megfázna. nyáron még oké,de most sincs pl olyan hőmérséklet a házunkban h hagynám vizesen. még magamnak sem
2012. júl. 23. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Én születése óta hagyom magától megszáradni, soha nem fázott meg emiatt. Törölközővel leszivatom róla nagyját, tehát rányomkodom párszor, aztán fél óra alatt szépen megszárad. De te tudod. Szerintem nincs halk hajszárító.
2012. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,de nálunk tényleg hűvös van,még én is fázom vizes hajjal. azért remélem találok halk hajszárítót! :)
2012. júl. 23. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Típust nem ajánlaok, nekünk egy névtelen van, de a két éves fiam imádja. 1,5 éves kora óta szárítani kell a haját, mert törölni nem engedi, és télen nagyon hideg volt a lakás. Az első egy két alkalommal félt tőle, de a férjemmel rögtönöztünk neki egy kis zenés táncos műsort, miközben a saját hajunkat fújtuk, és látványosan boldogok voltunk közben. Most már magának akarja szárítani, persze még elkél a segítség. Hajszárítózás miatt viszont tényleg kiszáradhat, töredezhet a haja, és ez lányoknál nagyobb gond. Mi hetente egyszer mossuk a kisfiú haját, és 3 havonta vágatjuk, de főleg a hossza miatt.
2012. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van neki már hajápolója-ami gyerekenke való-szóval vigyáznánk rá. köszi,h írtál,abban segítenél hol vetted? ha elmegyünk egy műszaki áruházba akkor találunk jót? vagyis a tiétek rendes szárító nem kifejezetten gyerekes?
2012. júl. 23. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!