Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisgyereknek egészséges...

2 éves kisgyereknek egészséges a nyitott sarkú szandál? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Van jó minőségű zárt szandálunk,de szeretnék egy nyitott orrú,levegősebbet is erre a meleg időre,amit zokni nélkül is hordhat a kisfiam. Már lehet nyitott a sarokrésznél is? Csak a nagy melegben adnám rá.

Esetleg tudtok ajánlani olyat,ami nem túl drága,de jó?


2012. júl. 6. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3hónapja múlt 2éves. Most voltam vele ortopédián, mert azt láttam, hogy kicsit befelé dől a bokája. A doki megnyugtatott, hogy ebben a korban majdnem minden gyereknél ilyen, nincs semmi rendellenes. Ennek ellenére a zárt sarkú szandált ajánlotta. Azt mondta, hogy ebben a korban még az a jó, még akkor is ha minden rendben van.
2012. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!