Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ollója van a kisgyereke...

Milyen ollója van a kisgyerekednek? Hol vetted?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiamnak szeretnék venni ollót,de nem kapok sehol olyat,ami kisgyereknek való és nem szúr a vége! Ti hol vettetek? A neten még olyat is láttam,hogy csak papirt vág,igy nem sérülhet meg,ez lenne a legjobb,de drága a posta,Miskolcon hol tudnék ilyet venni,esetleg valaki tudná?
2012. júl. 23. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hobbiboltokban szokott lenni gyerekolló is.
2012. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek például van Miskolcon is szaküzlete. De ha beírod a google-keresőbe, hogy "gyerekolló Miskolc", kidob egy csomó találatot.

2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a papírboltokban is van,de láttam már a Tescoban is.
2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offért:

bal kezes gyerek ollót hol lehet kapni?

2012. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam kérdezni amit az utolsó. :) A kislányom balkezes. :)
2012. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aldiban volt már akcióban, csak gondolom max 2x van egy évben. Talán iskolakezdésig érdemes várni, akkor szoktak ilyen akciók lenni Lidl-ben és az Aldiban is.
2012. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a írószerboltok el vannak árasztva gyerekollókkal. Az iskolásaimnak hegyes végű kell, én arra vadásztam, mert én meg mindenhol csak a gömbölyített végű ovis ollókba futottam bele.

Többször láttam már a Rossmannban is, különböző állatmintás gyerekollót is.

A fiam balkezes, így abban is van egy kis tapasztalatom:)

A balkezes ollókat csak írószerboltokban láttam (szokott lenni ott mindig, de most iskolakezdés előtt van belőle választék is). Egyéb helyeken (tesco, rossmann... ) balkezes ollóval én nem találkoztam.

2012. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!