Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ceglédberceli anyukák! Mi a...

Ceglédberceli anyukák! Mi a véleményetek a gyerekorvosról és a védőnőről?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 09:29
 1/3 anonim válasza:

Szia!

A ceglédberceli gyerekorvos, a létező legeslegjobb orvos, akivel valaha is találkoztam! Olyan szeretettel, gyengédséggel, kedvességgel na és nem utolsó sorban hozzáértéssel bánik a kislányommal, hogy valósággal várom , mikor megyünk újabb státuszra... Azért azt is hozzá tenném, hogy a szülőkkel is végtelenül türelmes, kedves és rendkívül segítőkész. Született gyerekorvos! Bármikor hívhatod, segítőkész! És nem csak a picivel kapcsolatosan. ha felnőtt nem érzi jól magát, vagy bármilyen orvosi ellátásra szüksége van, Ő mindig segít!

Védőnő: nagyon aranyos, végtelenl kedves. Nagyon sok védőnőhöz viszonyítva, a világért sem bántana meg senkit, mindenkit úgy fogad el, amilyen. Olyan életszemlélettel, amilyennel él. Igaz, néha kicsit szétszórt, kkicsit elvan úszva...de ez betudható annak is, hogy egyedül van.... Soga nem eröltetett rám semmit - na nem mintha bírt volna - gondolok itt, babánál bevett szokások, kellékek stb. ... folyt köv... de fölébredt a tündérem...)

2012. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindaz, amit leírtál, szó szerint igaz. Úgy látszik, nem csak nekem van pozitív véleményem az orvosról és védőnőről. A kérdést csak azért tettem fel, mert ezen az oldalon (is) rengetegen írnak olyat, hogy milyen rossz a gyerekorvosuk, meg hogy milyen hülye a védőnőjük, stb., és hordozzák a gyereket orvostól orvosig, meg szóba sem állnak a védőnőjükkel. Én meg maximálisan meg vagyok velük elégedve. Kíváncsi voltam, más is így látja-e. Szerencsés vagyok, hogy Ceglédbercelen élhetek!
2012. aug. 1. 05:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Emberfeletti türelemmel kezelte anno a hipochondriából adódó "betegségeimet", soha egy rossz megjegyzése nem volt; tényleg nagy szerencsénk van vele.
2012. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!