Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek melyik oldalon van a...

Kinek melyik oldalon van a gyerekülés, vezető, vagy anyós oldalon, és miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:11
1 2
 1/15 gabszem ***** válasza:
anyós oldalon, és azért mert a párom nagyon magas és teljesen hátratolja az ülését, hogy elférjen, így viszont a gyerek ülés már nagyon szűkösen fér el mögötte.
2012. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

soför háta mögé tesszük mindig a gyerekülést nagyobb védelembe van mintha anyos ülés háta mögött lenne

ha kicsi baba akkor menetiránnyal ellentétesen utazik a bab

2012. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Anyós ülés mögött, hogy rálássak a visszapillantóban.
2012. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 2,5 éves koráig az anyósülés mögött volt, de a fiam nem nagyon bírja az autót, hosszabb utakon mindig hányt. Ezért betettük középre, hogy teljesen kilásson előre, így talán nem fordul fel annyira a gyomra, mintha csak az ülés háttámláját nézi, meg a fák tetejét oldalt.
2012. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az egész hátsóülésen csak az van:)
2012. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez aranyos volt utolsó:)

Nálunk is az anyós ülés mögött van, valahogy én is úgy érzem, hogy így jobban rálátok.

2012. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Anyósülés mögött, azért mert magas a férjem és nem férne be mögé.
2012. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem vezetek,mindig az anyós ülésen ülök,ezért a kisebbik csemete a vezetőülés mögött ül.Volt pár hónapunk,amikor csak úgy volt hajlandó nem sírni,ha fogtam útközben a kezét.
2012. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krisztivan ***** válasza:
Anyósülés mögött van a kisebbik(22 hós)mert ha egyedül megyek vele valahova akkor ott látom.A nagy(8 éves)pedig a sofőr ülés mögött:-))
2012. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A kicsié az anyósülés mögött, a nagyé pedig mögöttem.

A kicsi születése előtt pedig a nagy volt az anyósülés mögött.

Az oka az, hogy mivel 90%-ban én vezetek, az anyósülés mögé be tudok nyúlni és látom a tükörből is, ha kicsit kinyújtom a nyakam vagy megdöntöm a tükröt :)

A nagy meg már elég nagyfiú ahhoz, hogy ne kelljen állandóan ránéznem vagy hátranyúlnom miatta :)

2012. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!