Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bőlcsödei beszoktatást...

A bőlcsödei beszoktatást mikor érdemes megkezdeni, ha a GYED lejártát követően majdnem két hónapig szabadságon leszek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs kérdés, mert csak szeptemberben kezdhetik a gyerekek a bölcsit, így mindegy, hogy akkor épp szabin vagy vagy sem, vinni kell a gyereket beszoktatni. Itt ez a szabály...

Nekem most úgy jött ki amúgy a szabim, hogy sajna mindössze 2 hetem lesz a beszoktatásra. Remélem ezalatt be is szokik...ha nem akkor gáz van, szenvedhetünk majd, és kérhetünk segítséget valakitől.

A lényeg, hogy a kérdésedre is válaszoljak: én egyből vinném, és örülnék, hogy van két hónap a beszoktatásra. Ha előbb beszokik, akkor legalább örülhetsz, és kicsit pihenhetsz (na meg előbb hazahozhatod őt, amíg nem dolgozol). Ha meg gondok lennének, legalább ott lennél egyből.

2012. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kezd el ahogy lejár a GYEDED.így lesz ideje beszokni és ha beszed mi betegséget az elején még otthon leszel és nem a munkából esel ki.
2012. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is a gyed után, mert jól tudjuk a gyes nem épen sok.

nekem aug. 5-én lesz két éves a lányom. 10-én megkezdem a szabit, szeptembertől bölcsi beszoktatás és okt. 1 az első munkanapom. remélem egy hónap elég lesz a bölcsi megszokására.

2012. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!