Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A graco junior gyerekülésről...

A graco junior gyerekülésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?vagy esetleh nem tul drágán olcsó 15-36os ülést tudtok?
2012. júl. 29. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A tesztjei nem túl fényesek...
2012. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.Konkrétan a "nem megfelelőt" kapta.Itt megnézheted: [link]

Természetesen nem a Brendon tesztelte,csak közzétette az ADAC,és az ÖMTC alapján.

2012. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,mást esetleg tudsz helyette?igazábol akkor miért engedélyezik ha nem megfelelő?
2012. júl. 29. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nekünk ez van,bár elég drága de rengeteget kell utaznunk ugyhogy azért vettük ezt: [link] profi ülés)

de itt: [link] sok ülést találsz.remélem segítettem.

2012. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok rosszul küldtem:ez van nekünk:

Baby Point Champion Q-fix gyerekülés (4dik oldal végén találod)

2012. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk 2 autónk van, az egyikben mindhárom gyereknek isofix-es ülése van. (rengeteget utazunk autóval, külföldre is, ezért volt ez fontos)


A másik autóba vettünk 2 Graco Junior-t (gondoltuk, hogy költséghatékonyak leszünk) de 2 hét után eladtam.


Lehetetlen normálisan bekötni, a gyerekkel együtt mozog.

Egy nagyobb fékezésnél pedig kifordult gyerekkel együtt a helyéről, pedig a fiam 23 kg!!!


Szóval mi nagyon nem voltunk megelégedve vele, ígymásnak sem ajánlom.


Tudom, hogy nemmindegy az ülés ára, de használtan is lehet kifogni jó teszteredményes üléseket!

Én is így vettem a 2. kocsiba Cybex solutions-t

Ez teljesen megfelelő, jó a csípő és az oldalvédelem is!

2012. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,főleg annak aki leirta a tapasztalatát.Mi ritkán megyünk hoszabb útra,félévente 1x,viszont api 5 percet mig párom oviba viszi a kisfiam addig használja csak.Letettem róla akor.
2012. júl. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!