Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23 kislányomnak saját szobája...

23 kislányomnak saját szobája van ott altatom saját ágyába (junior ágy )?

Figyelt kérdés
odafekszem simi simi és alszik reggelig (és én is ott sajnos) na ezen akarok változtatni elaltatom ott leszek picit és otthagynám mit szólna hozzÁ csak nekem nehéz ennyire a különválás? Vagy másnak is nehéz?
2012. jún. 28. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az elején rossz, hidd el. Legelőször nekem is rossz volt, hogy ott van bent a kislányom tök egyedül, és akkor ő még kisebb volt. De pár nap alatt lenyugodtam, és beláttam, hogy ez így mindenkinek a legjobb.
2012. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kiprobálom ma este milyen lesz!
2012. jún. 28. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt a kisfiam amikor megkapta a kis szobát, mi meg kiköltöztünk a nappaliba apával. Rendes egyszemélyes heverőt kapott leesésgátló nélkül. ( A kiságy egyik teljes oldalrácsa már 1,5 éves korától le volt véve, onnan sem gurult ki egyszer sem. Az elején nem is azt mondanám, hogy rossz volt, nagyon jókat aludt az első perctől kezdve. Csak én ébredtem fel vagy 2 hétig óránként és megnéztem:-) Egyébként én is altatom a kisfiamat (3 éves), elalszik és kijövök.
2012. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!