Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora szandit vegyek neki...

Mekkora szandit vegyek neki az ovira, benti cipőnek?

Figyelt kérdés
Most 23-mas szandálja van, benti cipőnek is azt javasolják inkább az oviban. De nem tudom, hogy mekkorát vegyek, hogy a tél közepén ne kelljen még egy szandált vadásznom.
2012. júl. 31. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
25-26 os
2012. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem 24es elég ,a 25ös csónak lenne számára ,szerintem. én is így csinálom, aztán majd pár hónap múlva ugyis cserélnem kell, hiszen kinövik hamar. de azért mégsem kell két számmal nagyobbat venni, szerintem.
2012. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy a 23-asban meddig ér most a lába. Sajnos, ha jóval nagyobbat fogsz venni, abban folyton el fog esni. Mivel egész évben kell a szandál, szerintem nem érdemes sokkal nagyobbat venni, mint amekkora a lába. Próbáljatok fel eggyel nagyobbat és nézd meg, kényelmesen tud-e benne járni, nem bukik-e fel. Ha sokat megbotlik, nagy. Ha nem, jó lesz a 24-es, 25-öst én semmiképp nem javasolnám.
2012. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Van egy 23-mas Bobby shoes szandija, ami elől zárt, abban már végigér a lába. És van egy 23-mas Szamos szandálja, ami elől nyitott, kb. fél centi a nagyujja és a szandi eleje között a távolság (remélem érthetően írtam le).
2012. júl. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!