Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Első cipőnek" kell vennem...

"Első cipőnek" kell vennem zártat is meg szandit is? Lányom ma tett meg először pár lépést egyedül.

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a jó idő, amikor már csak szandál kell, bár biztosan lesznek hidegebb, esős napok...de még azt sem tudom, mennyi idő, amíg biztonságosan fog már járni. Tudom, nem olcsók a babacipők, és nagyon hamar kinövik. Mi meg amilyen anyagi helyzetben vagyunk mostanság....inkább nem részletezem. Szóval: kettő kell?
2010. ápr. 7. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd meg mind a kettőt! Javában tavasz lesz még egy darabig, nemeg nyáron is lehet esős, hűvös idő. A lányomnak is szorítja a lábát a zárt cipő, de venni kell újat emiatt, nameg már szandit is! Gondold el, ha esős, hűvös időben kell mennetek valahova......
2010. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! ajánlhatok nektek egy szandit? Zetpol márkájú, én is csak most találtam meg, újonnan vaterán és teszveszen is 1800- 2500 között meg lehet kapni. ÉN is olyat vettem a kisfiamnak:)


és a válaszom, igen, egyelőre kell mindkettő, fiamnak is van egy cipője meg van szandija is, szandiból nem tudsz sokat venni, hiszen jó az otthon mamusz helyett is. Szandiból most így van itthon 23-as méretig- 21-es msot a lába,cipőből nem mernék így vásárolni. De a fent említett két aukciós oldalon nagyon szép állapotú használtat is lehet venni! ha még nem néztétek volna, bár ezt kétlem:D

2010. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre sztem vegyél 1 tavaszi kiscipőt.Kicsit odébb van még a szandis meleg:)
2010. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ami a legfontosabb: már most vegyem? Vagy majd csak akkor, ha idebent már szépen jár? Mennyi idő ez kb.?
2010. ápr. 7. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, első vagyok. Várhatsz még 1-2 hetet, de ha már lépeget, akkor ezt kint is követelni fogja, főleg ha szép idő van. Ha tél lenne, azt tanácsolnám, hogy várj még, de így ne sokat várj. Na, ezt jól megaszondtam :)
2010. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, kb pont annyit várj, hogy lecsapsz egy gyönyörűséget az egyik aukciós oldalon, és megvárod míg megérkezik:D viccet félretéve, nem árt mostmár neki, az én kisfiam csak most kezdett el egyedül menni 14hónaposan, és babakocsiban már nincs meg:S üvölt, ölben nem tudom vinni, mert jönni akar lábán.. jobb esetben nem négykézláb:D szóval szerintem nagyon sokat ne várj, egy cipőcske nem árt neki.. lesz még esősebb, hűvösebb idő, a szandival még tudsz várni valóban:)
2010. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!