Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vigyem még ma orvoshoz, vagy...

Vigyem még ma orvoshoz, vagy várjak még holnapig, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap 38.4 volt a láza, levittem, visszament, megint levittem. Este nyugodtan aludt, inni ivott, enni keveset. Ma nem volt láza, inni ivott, viszont enni szinte semmit, most egy fél vajas kenyeret. A füle nem fáj, nem rekedt, sÍros, de a kis rosszalkodásai megvannak, élénk. Akinek volt már ilyen, mi lehet? Előre is köszi a választ.2 éves egyébként.
2012. júl. 31. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az elmúlt 1 hónapban 2-szer volt ilyen. Egy egész nap+éjjel láz, másnap semmi.
2012. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha iszik rendesen és élénk is, ezzel még nem vinném orvoshoz. Volt az enyémeknek is ilyen pár napig láz, hamar elmúlt. Talán benyalt valami kis vírust, lehet még ha jön a foga....

Figyeld folyamatosan, sok folyadékot igyon.

2012. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném, mert lehet hogy mandula és akkor kell antibiotikum rá.
2012. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azért ráérsz holnap is orvoshoz menni.
2012. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most van épp porondon, a kicsi egész vasárnap és éjjel lázas volt, hétfőre semmi, a nagy egész hétfőn 38,5 fokos láz és éjjel is, ma egész nap hőemelkedés, most estére már semmi. Én úgy gondoltam, hogy ha holnap is lázas lesz viszem orvoshoz. Van most valami vírus, mi is a szomszédból kaptuk! :)) Múlt héten ott ugyanígy betegek voltak a gyerekek.
2012. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma nem volt lázas, este már evett is, teljesen nevetgélős, ha viszont nem reggelizik rendesen, akkor a mandula miatt lehet elviszem.
2012. júl. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!