Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudom apukán behajtatni...

Hogy tudom apukán behajtatni az elmaradt 4 havi gyerektartást, ha közmunkán van és havonta kb.47 ezer forint a fizuja, amit még ráadásul heti utalással kap meg?

Figyelt kérdés
eleve a meghatározott az havi 15 ezer..ha az elmaradást vesszük és beadom bíróságra,még ha a fizuja 50%-át is letiltják...mikor kapom meg ezt az elmaradt összeget..egyáltalán,hogy lehet letiltani,ha hetente van fizetés?!minden héten a felét?..
2012. aug. 1. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Neki van mit enni? Neki van melólehetősége közmunkán kívül, mert manapság több diplomával is nehéz elhelyezkedni (tapasztalat)

Nem tudom, hogy két felnőtt ember, miért nem bír értelmes ember módjára gondoskodni egy gyerekről.

Sajnos láttam ebből eleget bőven, akkor sem tetszett, most sem.

Megkérdezhetem, hogy Ti hárman mennyiből éltek, mert oké, hogy hajtod be a pénzt, de gondolom Ti nem 47 ezerből éltek hárman. Van a dolognak egy másik fele is. Beállítod itt apukát rossz fényben, könnyű rámondani egy közmunkásra, hogy dolgozni sem akar. Ki az a hü..lye, aki ne akarna jobb életet magának egy közmunkánál. De ugye a semminél az is jobb.

Sajnos a dologról továbbra sem tudunk többet, mint, hogy apuka egy szemétláda, mert a 47 ezer forintból nem ad Neked még 15 ezret strandra.

2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem az a baj,hogy közmunkás..hanem a dolgozni akarásával..még együtt éltünk is,akkoris nagyrészt munkanélküli volt,mert mindig nem tetszett neki valami!!én mikor a kicsi fél éves volt el tudtam menni dolgozni,ő akkor is otthon ült..pl..nem a strandon van a hangsúly,de a gyereknek ez fontos.Én rühellem a strandot!Arra akartam rávilágítani,hogy a szükségesen kívül,mást nem tudok neki így megadni,kivéve ha valahonan elveszem!!Nem élünk mi se olyan jól,én munkanélkül vagyok,a párom keres normál minimálbért+abból még 30 ezer ft gyerektartást kifizett!Apukának van mit enni,nyilván ha futja a családjába több dohányosra!!Nehogymár én legyek a szemét,mert kérem azt a pénzt ami jár a gyerekre,mert ha együtt lennénk ennek a 3x-át kellene minimum a kicsire költse!akkor mi lenne?nem lenne ruhája,cipője gyógyszere?!pedig akkor is a 47 ezerből kellene megoldja.
2012. aug. 2. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!