Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha a két éves lányomnak...

Baj ha a két éves lányomnak nem kenem a popoját már 4 hónapja? Kb? még pelenkás a lurko és sajnos az is marad mert hajlandóságot nem mutat a szobatisztaság felé ti még krémezitek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 15:45
 1/7 krisztivan ***** válasza:
Én igazából sose krémeztem "rendesen" mert nem hajlamos a piros popsira.Napi 1-2 kaki volt azt is látványosan nyomja,hamar kiveszem és akkor kap egy kis krémet.Meg éjszakára kap.
2012. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is 2 éves, már csak ha piros, meg éjjelre kenem neki. nekem se akar még pelusmentes lenni..:-) de még ráérnek...
2012. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak éjjel van már pelusunk, és igen kenek neki krémet, mert ha nem kenek azonnal pöttyös lesz.
2012. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia én hintőporozom neki
2012. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nembaj,de mér nem szoktatod szobatisztaságra.mi az hogy 2 éves gyerek még ráér szobatiszta lenni?ha a gyerek nem mutat hajlandoságot akkor te mutass.sajnos én azt tapasztalom,h sokszor az anyuka lustasága miatt pelenkás 1 gyerek 3-4 évesen is.mert az anyának kényelmesebb pelenkázni,minthogy levegye rola megmutassa a bilit,és ha baleset van akkor mosni kell,ez van de elkell kezdeni valamikor.
2012. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de jó, hogy feletted a kérdést :)

én fél éves korától csak éjjelre kenem a fenekét, viszont mióta szobatiszta, azóta nem is kenem, pedig éjjelre még kap pelust. ezentúl kenni fogom a popóját este :)

2,5 éves :)

2012. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem krémeztem a feneküket rendszeresen, csak az első pár hétben és ha piros volt.

3.5 éves és 1.5 évesek

2012. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!