Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Napi 3-4 nyákos hígabb kaki 2...

Napi 3-4 nyákos hígabb kaki 2 éves 4 hónapos kislánynál lehet fogtól?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy hónapja kezdődött. Voltunk vele 2-szer is orvosnál. A doktornénink Enterol port javasolt. Múlt héten kezdett helyre jönni a dolog, szépen összeállt már nem volt híg. Beszéltem két védőnővel is egymástól függetlenül mindkettő a fogára gondolt legelőszőr. 3 napja észre is vettem hogy kibújt a hegyecske fent hátul. Tegnap ismét hígabb volt a kaki és nagyon nyákos és ma is megint a 3. adagnál tartunk. Lehet hogy a másik oldalon is készülődik? Természetes ez egyáltalán hogy ilyen sokáig tart, vagy gondoljak valami másra és vigyem megint vissza az orvoshoz? Tanácstalan vagyok!
2012. aug. 2. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném , hogy jó az étvágya, nem fáj a hasa. Csak az idegesít hogy már több mint 3 hete tart...
2012. aug. 2. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet valami étel (pl tej)allergia? Kérdezd, meg az orvosotokat, hogy ilyesmi okozhatja-e!
2012. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tejet ugyan még nem ivott, mert HA tápszert iszik , mivel koraszülött volt és a doktornő 3 éves koráig ragaszkodik hozzá. De tejterméket (túró, vaj, joghurt stb.) már nagyon rég óta eszik, tejjel készült tejbegrízt is evett már és nem volt tőle baja.
2012. aug. 2. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!