Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok jó kis fürdőhelyet...

Ajánlanátok jó kis fürdőhelyet főleg kelet-észak Magyarországon ahol igényes gyermekmedence is van? Két kicsivel mennénk. Hajdúszoboszlót kivéve.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza. Mi most voltunk egy másfél évessel - szuper kinti és benti gyerkőcmedence van. :)
2012. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem, valóban nagyon szép, viszont az ára is az. a felnőtt belépő 2200 ft ez nekünk drága sajnos.
2012. aug. 2. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajdúböszörmény, Hajdúnánás. Mindkettő kisebb, hangulatos, tiszta strand, az árak is elfogadhatóak.
2012. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eger, mi nagyon szeretjük!
2012. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár nem annyira észak, viszont nem drága: Cserkeszőlő. Marha jó a strandja, két picinek és szülőknek is kiváló.

Azt hiszem 1600 ft volt a belépő, a gyerekeknek pedig ingyen.

[link]

Mellette van egy 3 csillagos szálloda, mi abban laktunk, gyerekbarát, bababarát, jó volt az is. (aqua lux)

2012. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mezőkövesd.

A felnőtt belépőt most emelték, 1700 Ft. A gyermeket nem tudom, de a neten biztos találsz róla infót és képet is.

2012. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül Berekfürdőre mentünk, nagyon kellemes hely, jól éreztük ott magunkat. Szupi az új gyermek medence, árban is jó. Köszönöm az ötleteket, ezeket azért írtam, hátha kedvet kap hozzá vki. Nagyon gyerekbarát.
2012. aug. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!