Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodakezdés előtt adtok...

Óvodakezdés előtt adtok valami vitamint a gyereketeknek, hogy kevesebbszer legyen beteg?

Figyelt kérdés

Ha igen milyent, mikortól, mennyit?


Köszi!


2012. aug. 3. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek bölcsibe mennek szeptemberben, én most Béres cseppet adok és Cebion cseppet, de ha elfogy, akkor Vitacolan nevezetűt adom majd, azt ajánlották a gyógyszertárban.
2012. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy Broncho- Vaxom nevű immunerősítőt kap. Doki írta föl, 1 hónapig minden reggel kapja, aztán 3 hétig folyamatosan 1 hétig nem. Por formátumú, a kakaójába keverem reggel.
2012. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Béres cseppből mennyit adsz naponta? Annak van gyerek változata, vagy ugyanazt kap, mint a felnőttek?
2012. aug. 3. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a fentiek nem váltak be, ami viszont bevált, az a Supradyn gyerek vitaminja, az a halacskás, gumicukor jellegű. Mióta ezt szedte tavaly, nem volt beteg, vagy csak nagyon kicsit, pedig előtte már majdnem mandula műtétre mentünk, mert állandóan ráment a fülére. Így -bár drága-, de én ezt csak javasolni tudom, tényleg használ.
2012. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És augusztustól, ez lemaradt, hogy legyen egy hónap a szervezetének.
2012. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia!Én már tavaly is Béres-cseppet adtam nekik+Cebiont.Csak egyféle van(ugyanaz mint a felnőtteknek)de 10 kg felett lehet adni nyugodtan.Csak ajánlani tudom,egyszer sem voltak betegek a fiaim.Amúgy annyi cseppet adhatsz naponta,ahány kg a gyerek.De én csak 5 cseppet rakok a teájukba minden nap!
2012. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Cebiont akkor kell adni amikor a Béres cseppet. Tehát ha a reggeli teába teszem mindkettőt egyszerre az jó? Mennyi Cebiont kell adni? 10 cseppet mint általában?
2012. aug. 3. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Multi Tabs Immuno Kidet vettem a fiamnak. Mi is ezt szedjük, csak a felnőtt változatot.
2012. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen.mindkettőt a teába,eggyütt!olyan8 cseppet szoktam kb.
2012. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!