Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek beszel 21-23 honapos...

Akinek beszel 21-23 honapos gyermeke, neki sem all be a szaja egesz nap?

Figyelt kérdés

21hos mult a fiam,es teny,hogy imadom,de ugy orulok,amikor elalszik mar vegre,es csend van.

Ahogy kinyitja a szemet,mar kezdi...

Igen,alig vartam,hogy elkezdjen beszelni,de neha tul sok mar.

Nem tudom mas gyereke hogy beszel,de O mindent kommental,pl:

foz anya

ement anya

mos anya

tojoli anya futyit

tesz anya pejust(pelenkat)

...az elobb segitett a ruhakat kiszedni a gepbol,es minden ruhadarabot megfogott,es elmondta,hogy mi az,es hogy kie:

naci Noie(Noelnek hivjak)

bugyi anyaje

pucsi apaje,ilyenek.

Nem beszel tisztan,sokszor a ferjem sem erti,mit akar,de en ertem minden szavat,csak az a problemam,hogy egy dolgot elmond 10x,es ez nagyon idegesito,mint pl.ma,amikor megmostam a bringajat,es amig mostam,addig folyton mondta,hogy:mossa anya bicit.Es hiaba valaszolok,hogy igen,mossa anya a bicit,akkor is fujja tovabb.

Ti gyereketek is ilyen?


2012. aug. 3. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szó szerint:)! 23 hónapos, és ahogy kinyitja a szemét dumál, sőt van, hogy még álmában is, ha napközben volt valami izgalmas:)! Imádom, és mindig töretlenül válaszolok neki, reagálok rá, de néha szétmegy a fejem:) Kedvenc kérdése a hol van, mit csinál, és mindent kommentál. Jó kis korszak ez, olyan vicceseket mond, csak egy kicsit néha fárasztó, kitartás:)!
2012. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom :)Neked is kitartast!

Persze,en is szeretem,hogy dumal,es nagyon fogekony,egyszer kell megnevezni egy dolgot,es masodjara mar tudja,csak lefaraszt.

Ja,es van egy vicces,kedvenc storym,ha nem gond elmeselem.

Ugye mindig jon utanam,meg a wc-re is,es epp tisztasagi betetet valtottam,amikor nyilik az ajto,erre O:"pejus anya is",es mivel en nem szeretem,hogy hibasan nevezze,es tanulja meg a dolgokat,ezert azt mondtam neki,hogy "nem baba,ez nem pelus,hanem betet".Ok,annyiban is maradt,csak elmosolyodott,nem ismetelte utanam.Viszont a dobozt nem latta...par nap mulva vasarolni mentunk,vettem egy doboz tisztasagit,amint leemeltem a polcrol,beszol,hogy :betet,anyaje.Azt hittem megeszem :)

Tenyleg szep korszak ez,de neha jo lenne ,ha lenne rajta egy "Stop gomb",de csak "Replay" van egyelore.

2012. aug. 3. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:

2 éves lányom 5hónapja beszél,és beszél,és beszél,és beszél....

ő már tisztán és érthetően,és kérdez és kérdez és kérdez....

Megyünk az utcán és cdak beszél,és mindenkit megállít és annak mindent,de mindent elmond....Reggel 7~től este 9-ig nincs itthon a férjem,és kettesben vagyunk.Gondolhatod....

ÁÁÁÁÁÁÁ.....

2012. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!