Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 11 hónapos gyermeke is...

Más 11 hónapos gyermeke is volt már így? Egyszerűen egész nap semmit nem eszik csak a tápszert fogadja el, lehet amiatt mert jönnek az örlőfogak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Normális lehet.

Igaz, gyerekeim anyatejesek voltak, de az egyik nagyon megszenvedett az őrlőkkel. Én leturmixoltam 2-3 napig a főtt kaját, úgy megette.

Próbáld ki, hátha.

2011. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem egyszerűen sehogy sem eszi meg,és semmit sem ,max:krukit na azt nagyon szereti azt eszi de semmi mást kiköpi amint a nyelvéhez ér:(
2011. nov. 21. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Néhány fognál a fiam is csak a tápszert fogadta el. Szerintem ne aggódj :-)
2011. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké hisz addig míg a teát meg a tápit elfogadja gondolom nincs nagy baj,most pl:a kiszáradásra gondolok,aztán remélem mihamarabb elmúlik ez az állapot:)
2011. nov. 21. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg szívószállal adj neki inni.

Sok gyereket annyira elbűvöli a dolog, hogy bármennyit képes meginni. Már ha tudja használni a szívószálat... De 11 hónaposan erre van esély.

2011. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Iszik rendesen csak nem eszik szinte semmit:((
2011. nov. 21. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónapos kisfiamnál is van,hogy csak tápszer kell,ilyenkor én joghurtot leturmixolok banánnal vagy almával és kicsit vízzel felhígítom,ezt cumisüvegből megissza olyan mintha tápszert kapna és rögtön evett gyümölcsöt és joghurtot is,nem csak tápit.Nekünk ez bevált.Próbáld ki,ha gondolod.
2011. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké:)
2011. nov. 21. 15:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is itt tettem fel ezt a kérdést a jó múltkorában mert féltem nehogy kiszáradjon de rájöttem amíg a tápit elfogadja és iszik kellő mennyiségű folyadékot nincs okom aggodalomra:))Szóval az én tökikémnél is az örlők tettek be és semmi mást csak a tápszert meg a krukit fogadta el de nem tartott egy napnál tovább gondolom azon a napon tört át rendesen és nagyon fájhatott az ínye,azóta kibújt a 11. foga is és azt meg -meg sem érezte csak tegnap ahogy belenyúltam a szájába megnézni hogy mi újság a fogakkal úgy éreztem hogy észrevétlenül ki is bújt a drága fogacska:))
2011. dec. 5. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!