Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki nemigen vagy egyáltalán...

Aki nemigen vagy egyáltalán nem ad tejterméket kisgyerekének, az mivel tudja legjobban pótolni a kálciumot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
21 hós, nem igazán kap tejterméket (néha pici joghurt, sajt, de mást nem), de tej, túró, tejföl, stb ilyeneket nem kap (allergia-gyanús) -- emiatt még napi 3 alkalommal adom neki a tápszert, reggel ébredéskor, déli alvás előtt és esti alvás előtt.
2012. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Schüssler sóval. Calcium phosphoricum D6 80x(SCHÜSSLER SÓ) Nr2.

Én ezt adom a 18 hós babámnak.


[link]

2012. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a Schüssler-só nekem is jól jött!

A lányom tejet csak nagyon ritkán iszik. Naponta 1-2 rudit, néha joghurtot, sajtot eszik.

Ez pedig édes kevés szerintem. :(

2012. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a Schüssler-só nagyon jól hangzik!

És vajon miből vonják ki a kálciumot? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Ez nem só, csak a nevében az, ugye?

Ennek a Dr. Schüssler márkának van sok terméke, és az egyik a kálcium? Vagy mindegyik termék Schüssler-só?


Nekem is épp 21 hónapos a kisfiam, és a natúr joghurton kívül néha sajtot eszik még, de semmi más tejterméket. Ez szerintem is nagyon kevés.

2012. aug. 5. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ennek csak a neve só, az íze nem olyan. :)

Édeskés. Csak elvileg nyelv alá kell helyezni, hogy úgy szívódjon fel (felnőtteknél), de gyerekeknek vízben feloldva adható.

2012. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok terméke van, ezek közül az egyik ez a Calciumos.

Minden bajra megvan, hogy milyen sót kell szedni. Google-ban megtalálod, ha beírod, hogy Schüssler só.

Én már szedtem, jók.

2012. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!