Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most akkor mikor is vegyem le...

Most akkor mikor is vegyem le róla a pelust?

Figyelt kérdés

3 hét alatt nappalra teljesen szobatiszta lett a lányom, alváshoz még adok neki pelenkát.

Délutániban egy-két pisi szokott lenni, a reggeliben viszont van bőven.

Most várjak addig,amíg teljesen szárazon veszem le róla, vagy vegyem le most,és ha egyszer kétszer bepisil,akkor ráérez majd hogy fel kell kellni??


Nálatoke gyébként mennyi idő telt el, amíg alváshoz sem kért pelust?


2012. aug. 6. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még, mert nem fog felkelni. Mennyi idős?
2012. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óó, még időben vagyunk, nincs 21 hónapos:):)
2012. aug. 6. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 20 hónaposan lett nappalra szobatiszta. A délutáni alváshoz 2 hét múlva levettem, simán kibírt 3 órát, míg aludt. Éjjelre 23 hónapos korában került le a pelus, 1-2 baleset volt éjjel, mikor beteg volt.

Sosem kelt üres pelussal, se délbe, se reggel, én kockáztattam és bejött.

2012. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 18 hósan lett nappalra szobatiszta, a napközbeni alváshoz sem kellett pelus. Éjjelre viszont csak 2,5 évesen hagytuk el. És a mai, napig, mindjárt 5 évesen is felkel éjjel egyszer pisilni.


Amíg sok pisi van a pelusban alvás után, addig szerintem nincs értelme levenni.

2012. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!