Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor vegyem meg a pelust...

Mikor vegyem meg a pelust popsitörlőt a babának? és kb mennyi kell az első méretekből? 31hkm.

Figyelt kérdés
Köszönöm mindenkinek.
2011. szept. 4. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Végül is már megveheted, de a legkissebb méretből, elég egy max. kettő csomag, mert azt gyorsan kinövik. törlőkendőből, vehetsz többet is mert az sokáig kell.Vegyél majd egy dobozos kiszerelést, az nagyon jó tud lenni otthon.
2011. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi 6-7 db-ot nyugodtan számolhatsz pelusból, elsőre vegyél 2 csomagot, úgyis hamar el fog fogyni.

Popsitörlőből meg kb. 3-4 db/pelenka, ha van mindig kaki. Ebből szerintem vegyél többfélét, meglátod melyik jön be, később azt használod. Úgyis fog sokáig kelleni, nem árt ha van.

2011. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk most. Az első pelenkából ne vegyél sokat, mert ha nagy lesz a baba, lehet, hogy a 2-5 kg méretű szűkös lesz. Ha viszont kicsi lesz a baba, esetleg a 3-6 kg méretű nagy lesz. Meg aztán ki lehet próbálni több márkát is.
2011. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én 27 hetes vagyok, vettem már 2 csomag 1-es méretűt, szerintem abból több nem kell, és 1 csomag 2-est (ez nagy csomagos 100 db körül) szerintem 2-esből kell még 2 csomag, de azt még ráér megvenni. Törlőkendőt 8-at vettem, mert így volt jó áron.

Ez tuti elég 1-2 hónapra, akkor meg már lehet menni a babával venni.

Az első 3-4 hétre akarok bevásárolni elsősorban, hogy addig ne kelljen ilyenek miatt elszaladgálni.

2011. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!!

nézd meg a csomagon,hány kg os babára való a pelus.az én kislányom 3.15kg született,és visszafogyott 2.8-ra,a 2-5 kg-os pelusból egy közepes csomagot vettünk,aztán legközelebb már a 3kg-tól jó pelust vásároltuk.szerintem elég 1 csomag a kicsiből,a 3-kg-tól pedig már vehetsz nagyot,az sokáig jó.popsitörlből pedig a nagy csomagos pamperst szoktuk venni,abban 6 csomag van,bizonyos időközönként-most is akciós,az auchanban most 2000,a dm-ben 2200 zt hiszem.az sokáig kell,vehetsz nyugodtan.

2011. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már megveheted nyugodtan.Én Pamperst vettem.(azóta is csak azt használjuk)Én nem vettem 1-est,rögtön 2-est vettem az 108db-os.Nem született nagy súllyal a kislányom 3007g volt,2850g-mal vittük haza.De jó volt a 2-es pelus nem folyt ki semmi.
2011. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, anyatejes a babám, majd minden pelusba van kaki. A nagy kiszerelésű pelus(60-70db) egy hétig elég. A popsitörlő is kb. egy hét egy csomag. Ne vásárolj be nagyon, mi mindenkitől popsitörlőt és/vagy pelust kaptunk. Legyen 1 popsitölrő+pelus(kis kiszerelés) a kórházba és 2-3popsitölrő+1cs(nagy kiszerelés) pelus otthonra. A párod is lemehet venni ha nem kapnátok a rokonoktól. Mire nagyobb kell,mehettek a babával is.
2011. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első méretből csak 2 csomaggal vegyél, a popsitörlőből pedig szerintem egy csomagot(próba), de mindenképp sensitiv legyen(bár abból sem jó mind).
2011. szept. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányom 3kg-val született. 3 pampers és 1 libero fogyott mire 4kg lett és át tudtunk váltani 2es méretre. Minden attól függ, hogy mekkora babát szülsz. A helyedben egy pamperst vennék, mert abban 40 valahány darab van, aztán ha már tudjátok mekkora a gyerkőc, vásárolhattok többet abból a méretből ami kell. Popsitörlőből meg korlátlan mennyiségben, nyugodtan!
2011. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,a párom folyton azt mondja még ráér de én már nagyon odavagyok.

jobban lennék ha már itt lenne minden.

2011. szept. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!