Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Régimódi vagyok, mert én...

Régimódi vagyok, mert én magam nevelem a két kisgyerekemet, és nem a nagymamára, egy rokonra, vagy a bébisintérre bízom?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm, és rokonom úgy véli, simán lehet tanulni G YES alatt...Persze, ha másnak odavágom a gyerekeimet, úgy igen.29 hónapos a lányom, 5 hónapos a fiam, és azt gondolom az én feladatom hogy ellássam Őket, hogy játsszam Velük, Ők töltik ki az egész napomat.Én gondolom rosszul, ma már nem ez a divat?
2008. máj. 8. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez az inkább nem dolgozom, csak ne legyen napközis, nekem kicsit furcsa. Már úgy értem, manapság így is meg lehet élni? Nem irígykedek, meg semmi, csak ezt nagyon kevés szülő engedheti meg magának, a legtöbben nem azért dolgoznak, mert az olyan jó, hanem mert kell.
2008. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az "inkább nem dolgozom..."

Kicsit rosszul fogalmaztam, dolgozom, itthon, mert vállalkozásunk van. De abból is megélünk amit apa keres-szerencsére.

Még van ilyen is-ki tudja meddig, de van.

Dolgoztam máshol-de onnan kirúgtak mert a fiam beteg lett (4 órás munkám volt, így nem kellett a napközi).

Most meg már nem is tudnám napközibe adni mert beteg lett, és az étkeztetését az iskola nem tudja megoldani...

Így marad még egy darabig az itthon lét (most amúgy is, a baba miatt).

2008. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

En babysitter vagyok. 8 ev gyakorlattal, mondhatom szinte profi vagyok.

Egyaltalan nem elitelendo amit erzel. Az a szomoru, ha valaki azert alkalmaz valakit mert nem akar a gyerekevel lenni es inkabb fizet csak ne kelljen elviselni a kisembert aki tulkepp nem is kerte az eletet.

En eldontottem anno, hogy csakis annak dolgozom, akinek valoban szuksege van ram.

A csalad ahol 2 es fel eve vagyok nagyon szamit ram. Mindenkinek gyereknek es szulonek egyarant en vagyok a biztos pont. Imadom a sracokat es a szulok halasak a szeretetert amit adok. Tisztaban vannak azzal, miutan heti 5 napot ott "elek" nalluk napi 9-10 oraban, hogy neha nekem is kell egy kis nyugi.

En sokaig feltem attol, ha sracom lesz nekem is hogyan fogom elviselni mert mar annyira el vagyok neha faradva es alig varok egy felnott szajabol elhangzott normalis szot....

Nem gondolod rosszul.

Azok szegyelljek magukat akik elitelnek teged. Egy 2 es fel eves es egy 5 honapos gyermek mellett az embernek egyedul egy normalis magara koltheto perce nincsen ha becsuletesen odafigyel.

2008. máj. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!