Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell-e fizetni a kórházban ha...

Kell-e fizetni a kórházban ha bent akarok aludni a gyermekkel?

Figyelt kérdés
Már írtam ezzel kapcsolatban, hogy be kell feküdni a kislányommal a szegedi gyermekkórházba. Azt mondta az egyik koleganőm, hogy kell valamennyit (ágydíjat) fizetni. Ha igaz akkor kb mennyi lehet 1 napra. Nem azért kérdezem ,mert akkor nem fekszek be vele, csak nem akarok meglepődni.
2012. aug. 7. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegedi viszonyokat nem tudom, de eddig ahányszor kórházban voltam a gyerekekkel, soha nem kellett fizetni, külön ágyat nem kaptam, vagy osztoztunk az ágyon vagy mellette ültem széken egész éjjel. Mindig azt mondták, hogy nincs elég ágy, ha tudnának biztosítani, kellene fizetni érte, de nem tudnak biztosítani, a székért meg nem kell fizetni. Bp.
2012. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a bajai gyermekosztályon voltam a Kisfiammal ősszel kb 1 hetet voltunk bent fülgyulladással és 6.000 Ft-ot fizettem! Ebben benne volt az étkezés is.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idős a gyerkőcöd, mert ha még szopizik, akkor talán nem kell fizetni. Itt nálunk (Nógrád megye) napi 1500 forint egyébként.
2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha csecsemőosztályra kerültük és van hely,akkor olyan szobát kapsz ahol van saját ágy. ha nincs akkor vagy bejársz hozzáé,vagy ülsz mellette. nagyobb gyerekkel nem kapsz ágyat,mellette ülhetsz max.
2012. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Pesten újszülöttemhez kellet befeküdnöm 3 napra, (azt mondták addig nem engedik haza, mert össze kell szoknunk), koraszülött volt.Napi 5000-et kértek el így is.

De a legjobb ha felhívod a kórházat és megkérdezed.

2012. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 éves, már nem szopizik, de akkor jó lesz nekem a széken aludni csak vele lehessek.Nem hagynám magára éjszakára!
2012. aug. 7. 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi Debrecenben a Klinikán feküdtünk bent 2x is, 3 napot az akkor 2 éves lányommal. Nem kellett fizetni érte. A kisebb gyerekek kiságyat kaptak, olyat aminek az oldalát fel lehetett húzni, tehát ki nem tudtak esni belőle. Ilyen esetben az anyukák kaptak egy ágymatracot és a földön fekve lehetett aludni. A nagyobb gyerekek, akik már nem fértek el ebben a rácsos kiságyban, azok rendes nagy kórházi ágyat kaptak és így az anyuka is ágyon alhatott. Napközben mondjuk tilos volt lefeküdni az ágyba a gyerek mellé, de éjszaka ingyen engedélyezték nekünk. Étkezés csak a lányomnak járt, nekem nem. De nem is hiányzott. Egy falatot sem bírtam enni :/
2012. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

melyik kórházba mentek? melyik osztályra?

szegedi vagyok

2012. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A másfél éves fiammal voltam Törökbálinton a Tüdőkórházban. Volt külön anyaszoba a tetőtérben, ahova éjszaka feltelefonáltak, ha a gyerek felsírt és nem tudták megnyugtatni. Kaptam enni is, ezért kellett napi 3000,- Ft-ot fizetni. Szerintem ez korrekt volt.
2012. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!