Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használt a gyereked wc...

Meddig használt a gyereked wc fellépőt?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam:

[link]


A lányom novemberben lesz 3 éves, és fel tud már ülni egyedül, de kicsit még macerás neki. Gondolkodom rajta, hogy vegyek-e wc fellépőt, vagy már nem sok idő, és felül ügyesen, tehát fölösleges már wc fellépőbe fektetni.

Ti gyereketek mennyi idős koráig használta? Szerintetek érdemes még ilyet vennem?


Köszönök szépen minden véleményt, tapasztalatot?


2012. aug. 9. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél oda neki egy pici sámlit.

Például valami műanyagot, 500 ft-nál nem több.

2012. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom magas ugyan de két és fél éves kora óta nem használ a wc.hez fellépőt.Ha mégis vennél valamit szerintem olyat vegyél amit később a folyosón tudsz használni cipő fel és levételéhez.
2012. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fotucsok ***** válasza:
sose használtunk. vettünk az ikeában 500 ft-ért fellépőt, ami jó a csaphoz, kádhoz wc-hez.
2012. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!