Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketek mikor kezdett...

Kisgyereketek mikor kezdett énekelni?

Figyelt kérdés
Fiam lassan 3 éves, sok éneket, dalt tud kívülről, de csak mondja a szöveget, mintha vers lenne, minimális énekhang vagy dallam sincs benne. Mikor alakul ki az énekelni tudás?
2012. aug. 9. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a két éves is énekel, dallamot, de csak mert az ovi bátyjától tanulta. A nagy viszont 3,5 évesen kezdte, az oviban. Szerintem még ne aggódj.
2012. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lányom kb 2 évesen látott egy Dj Bobo koncertet dvd-n, azóta énekel. Kicsit hamiskás, de határozottan ének volt. Most már majdnem 3 éves (novemberben lesz 3), és már hallani hogy nem csak összevissza énekel ahogy eszébe jut éppen, hanem dallama is van, és ami nem saját szerzeménye, az még hasonlít is az eredetihez.
2012. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nincs 2,5 éves a lányom, de egész nap danolászik. Nem mondom, hogy énekel, mert attól még messze van, de valami hasonlót csinál. :)
2012. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 évesen énekelt hogy lá lá lá já já já

3 évesen az èn kicsi pónim betétdalát, most 3,5 évesen HupikékTörpikék törpikèk, Micimackó szépség és a szörnyeteg... A mesék dalait énekli.

2012. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3évesen nagyon szépen énekel, igaz egyenlőre a szövegre megy a kicsi és nem a dallamra, de próbálkozik.

A tesója viszont nagyon ügyes, mindent próbál utánad énekelni 18hónaposan, aminek tudja a szövegét(nyuszi nyuszi nyulacskám nefélj- idáig tudja) azt nagyon szépen énekli, aminek nehéz a szövege neki, új dalocska-dal azt dúdolja.

Azért nagyon messze estek tőlünk a kicsik, mert bárhangunk van, nekik mégis nagyon jó a hallásuk.

2012. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiam egyáltalán nem volt hajlandó mondókázni vagy énekelni, pedig jártunk ringatóra és én is énekelgettem neki. Egyedül a Bob mester rajzfilm zenéjét "énekelte", vagyis a szövegét ordította teli torokból. Aztán ahogy elkezdte az ovit, elkezdett énekelni is. Nem tudom ott hogyan kapott kedvet hozzá, mikor itthon semmi nem volt.
2012. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!