Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszótéri padon ülős, nemtörő...

Játszótéri padon ülős, nemtörődöm szülőkkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Van 1-2 gyerek a játszótéren akik úgy szabadjára vannak engedve mint a birkák,mert a kedves szülők nagy ívben tojnak rájuk! A padon ülnek,de nem ám a játszótéren belül,hanem kint és bagóznak meg haveroznak. A gond nem is ez,hanem az hogy egyáltalán nem figyelnek a gyerekre akik olyan 3-6évesek.

Ilyenkor van hozzá jogom hogy rendreutasítsam ezeket a gyerekeket,ha olyat tesznek amit nem kéne(persze a gyerekemmel)?

Volt olyan hogy a lányom újonnan kapott buborékfújóját elkérték,és mikor mondtam hogy vissza kéne adni mert már a fele hiányzott,éktelen hiszti mellett kiöntötte a többit is. A kedves anyuka meg egy ejnye-bejnyével elintézte. Addig tojt rá!



2012. aug. 13. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
HÁt az ilyen nálam is kiveri a biztosítékot! Biztos visszavenném tőle, ha elveszi, de a rendre utasítással az a baj, h pont az ilyen szülő nem bírja elviselni az ilyesmit (mert ő maga sem teszi). Nem szeretek összetűzésbe kerülni az ilyen emberekkel, így inkább hagyom, bár tény, hogy a gyerek megérdemelné. Annyit szoktam mondani, hogy ez elég csúnya dolog volt... és hátat fordítok neki. Sajnos nálunk is vannak ilyenek!
2012. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Illik-nem illik én rászólok az ilyen gyerekekre. Arra is, akinek ott van a közelemben az anyja, csak sz@rik rá...rátekintek anyukára, hogy tesz-e valamit, ha nem, szólok a gyereknek.

Aki meg arra sem veszi a fáradságot, hoyg legalább a közelben legyen, azzal meg pláne nem törődök.

2012. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

engem soha nem zavart, rászóltam a más gyerekére is ha olyant csinált ami ártott a másiknak

de le is ültem velük játszani ha úgy adódott :-)


ha volt is konfliktus az adott szülővel soha nem azt emeltem ki h rossz a gyereke hanem azt h amit csinált az a rossz ált ezt könnyebben elfogadták


ebben az esetben megkértem volna szülőt h legyen szíves elcaplatni a boltba és hozni egy másikat ha már a gyereke volt kedves és kiöntötte

mi krétával jártunk így :-) szerencsére nincs másik játszó a környéken így kénytelen volt megvenni h ne égjen mindenki előtt :-))

2012. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
én is rászólok,ha nincs ott,ha nem figyel rá,akkor az szól rá aki látja hogy rosszat csinál,és hogy mit szol anyuka?csak merjen szólni.ha zavarná,akkor ott lenne vele,és ő szólna rá.
2012. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!