Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mikor kezditek el...

Anyukák, mikor kezditek el adni a C-vitamint, vagy a multivitamint a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
A 2 éves kisfiam tavaszig Cebion cseppet kapott,de most már multivitamint szeretnék adni.Már most el lehet kezdeni?Mikor a Cebiont kapta,már 1-15, hónappal hamarabb kellett adnom,mert akkor kezdett el hatni.Illetve még egy kérdés,milyen multivitamint ajánlanátok?
2012. aug. 13. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb, 3 éves kortól kapja a béres actival kids-et. De kérdezd meg a gydokit, mert úgy tudom multivitamin csak 3 éves kortól adható... (?)
2012. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Multivitamin már 4 hónapos kortól adható, legalábbis ez áll a Multikid multivitamin dobozán. Én 11 hónapos kortól kezdtem adni a lányomnak orvosi javaslatra.

Ezen kívül még van a Cebion multi, ami szintén adható már 1 éves kor alatt is.

Mi ezeket használjuk.

2012. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eddig mi is béres csepett ettünk,de székrekedése volt tőle igy most marslakócskákat kap,és már most,hogy ovira,már legyen némi vitamin benne.kapja a c vitamint is.kérdezz rá a gyógyszerésznél ő mit ajánl.
2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!