Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elajándékozzak jópárat a...

Elajándékozzak jópárat a szőrállatokból, plüssökből, vagy még később "szükség" lesz rájuk?

Figyelt kérdés

Lányom 2 éves, de már egy plüssboltot nyithatnék, mert mindenkitől azt kap ha kell, ha nem..:-((

Ki is választott párat, amikkel alszik, meg van amelyikkel szokott játszani, de a többi csak fogja a port, atkát, foglalja a helyet, engem állatira idegesít ez a sok (számomra) feleslegesnek tűnő kacat...nem tudom, később oviskorában esetleg fog ezekkel játszani majd? tegyem el egy zsákba a szekrénybe későbbre,vagy szerintetek mi legyen a sorsuk?


köszi



2012. aug. 18. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg olyan sok és nem játszik vele, akkor egy adagot majd karácsonykor ajánljatok fel akár a mikulás gyárba vagy bárhova. Ezzel a lányod is megtanulja, hogy adni is öröm.
2012. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mi-a kisfiammal(4 éves) egyetértésben-elajándékoztuk,méghozzá az egyik gyerekkórházba vittük be(együtt).Direkt megkértük rokonokat,hogy NE hozzanak plüssöket ajándékba,mégis egy zsáknyi összejött.Amikor a nagyobbik fiam kicsi volt szintén végig jártuk ezt az utat,Ő is szívesen adta oda.Most 34 hetes terhes vagyok a hugival,hónapok óta szajkózom a rokonoknak,hogy ne költség haszontalan plüssökre a pénzt(eddig megértették).Ám ha mégsem,azoknak is az lesz a sorsa.Én a helyedben elajándékoznám(általában bölcsik,ovik,kórházak,orvosi rendelők,nevelőotthonok is szívesen fogadják).
2012. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ovis lesz, beviheted majd farsangkor zsákbamacskának.
2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :-)
2012. aug. 18. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi megtartottuk az enyémeket. Van egy plüssmajmom, ami nem egy pici darab, amikor három éves voltam, akkora volt, mint én. 23 éve jön velem mindenhova, mármint, ahova csak költöztünk/-tem. Van egy óriási oroszlánom meg egy zebrám is, amik jönnek velem. Rengeteg plüssöm volt, mindig azt kaptam, télapóra, karácsonyra, névnapra, szülinapra, gyereknapra, augusztus huszadikára, pedig akkor nem is szoktak a gyerekek kapni ajándékot. :) Több mint a felét mi is elajándékoztuk, az élethűbb darabokat megtartottuk, azokat a kislányom örökli majd, ha kibújik egyszer a pocakomból. :) Persze előtte alapos tisztításnak vetjük alá őket. :)

Szóval ki így, ki úgy. De az én szüleim alapból is gyűjtögetők, tehát nem csoda, hogy van egy 23 éves majmom. :)

2012. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is van egy rakat plüssöm még gyerekkoromból és már a fiamnak is gyűlik jócskán :-) majd egyszer mi is hasonlóképpen cselekszünk majd felajánlás téren, de lehet, majd csak kisiskolás kora felé. vagy akár ovis farsangon, ahogy írtátok is :-)
2012. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok gyüjtögető tipus, de nekem is megvan az első szülinapi mackóm...:-) szegény már nagyon ramaty, most a kislányom szobáját díszíti.
2012. aug. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!