Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vírus van most. Ha a gyermeked...

Vírus van most. Ha a gyermeked kigyógyult belőle mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

milyen lefolyású volt?

az én lányom 2.5 éves csütörtök éjjel hányt,jó sokat,

de semmi más tünet.pénteken azért elvittem orvoshoz,

mert hasfájásra panaszkodott.

doki szerint nem tűnt betegnek.

péntek késő délután iszonyat hasmenése volt,azóta is

nagyon híg a széklete,úgy kb napi 2x kakil,

vettem neki smectát,még nem tudom volt-e hatása.

biztos van valami,mert folyamatosan kakilnia kell csak nem tud a mai nap folyamán.

péntek óta semmit nem eszik csak egy-egy kekszet,folyadékot iszik rendesen.

nem tudom mennyire lehet ez még súlyosabb,

vigyem-e ügyeletre,kicsit olyan anyátlan,de el nem hagyja magát,

sétálgat,mesét néz,néha ki megy 5-10 percre az udvarra.


2012. aug. 18. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk tél végén volt vírus. Az egész család elkapta. Kisfiam akkor volt 7 hónapos. Észrevettem, hogy köhécsel és hívtam hozzá orvost. Mondta, hogy enyhe fertőzése van. Írt fel gyógyszereket és 1 hét alatt elmúlt a baja. Addig sokat aludt és inkább szopott.
2012. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk több, mint egy hétig tartott ez a vírus. Én is elkaptam a fiamtól. Menjetek orvoshoz, és írassatok gyógyszert, mert anélkül nehezen fog elmúlni.
2012. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vírusos hányás hasmenésre ne adnak gyógyszert. Ne fogd meg semmivel, hogy mielőbb kijöjjön aminek jönnie kell. Igyon sokat, a tejterméket kerüljétek,az evés most nem fontos. Változó, volt hogy fél nap,volt hogy 3nap alatt gyógyultunk meg,volt hogy mi is elkaptuk,volt hogy nem. Jobbulást, bár remélem már jobban vagytok. Ja,és ha elmúlt, adj neki bonolact pro kidet.
2012. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges dokihoz vinned,ugyanis a vírusokra nincs gyógyszer.Hasmenésre felírják a Smectát,+Normafloort ajánlják.Kb.ennyit mond a doki.Nem számít,ha nem eszik,csak igyon rendesen.Nálunk legutóbb júniusban volt hasmenéses vírus,3 nap alatt rendbejöttünk.Az étvágy kicsit később tért vissza.jobbulást nektek!
2012. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a smectát lehetetlen vele megitatni,ma sikerült talán egy fél adagot,kakaóba keverni,de rájött.

tegnap este óta eszik rendes ételt,csak ez a brutális híg széklet ami még megvan.

bonolact pro-kidet adok neki,annak nincs íze,át tudom verni.

úgyhogy a hasmenésen kívül minden rendben,köszönöm.

2012. aug. 19. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Tejterméket ne adj neki,amíg beteg. Ez minden féle fajta betegségnél alap.
2012. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!