Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fura nem ehető dolog...

Milyen fura nem ehető dolog van amit a gyermeked mégis élvezettel fogyaszt (ana)?

Figyelt kérdés
A fiam imádjaa naptejet,a popsikrémet a popsitörlőt és a kavicsokat enni..A fürdővizét rendszeresen kiissza a kádból! ez csak Velem van igy vagy a ti gyerekeitek is csinálnak ilyeneket?
2012. aug. 9. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az enyém sose volt az a mindentbekapok baba.
2012. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A lányom a sarat imádja, meg a köveket, és istentelen felháborodás kiséri amikor kiveszem a szájából.

De enné ő is a popsitörlőt, a krémeket megkóstolja, a deómat egyszer megnyalta, vagy a sampont-tusfürdő amit enné(jó az illata na...)

Szóval vannak fura hóbortjai:D Remélem kinövi

2012. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is ilyen volt! Mindig keszenletben kellett lenni valakinek es pattani mert ha nem kepes volt barmit felkapni es rekord gyorsasaggal lenyelni. Mar harapot kette meztelen csigat is mert nem voltam eleg gyors. Utanna alig gyoztem kihalaszni a szajabol. Jelneleg 30 honapos es mar nem ilyen szerencsere.
2012. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Fürdőhabot/vizet nyalogatja! Sportot űz abból, hogy gyorsabban nyalja meg a vizet, mint amilyen gyors vagyok én.
2012. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igen! annyira gyorsak és sunyi is..kicsit mindigmesszebb megy kavicsot kajálni hogyha meg is látom akkor se érjek oda időbe! Én meg agyvérzéstkapok mikor akad a torkán..
2012. aug. 9. 14:21
 6/24 anonim ***** válasza:
A fürdővizet kisfiam is issza (szeretné nagyon legalább is), de a nagy kedvence a száraz kutyakaja. :( Figyelnem kell folyamatosan a kutya tányérját, mert ha egy szem is marad benne, kisfiam azonnal lerabolja.
2012. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Kislányom imádja szopogatni a popsitörlőt, enni a kavicsot és a könyveket.

A fiam pedig egyszer elemet nyelt, kórházban is voltunk amíg ki nem kakilta.

2012. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Első gyerekem finnyás, soha semmit nem vesz a szájába (sajnos még kaját is alig).

Második gyerekem viszont mindent bezabál, nagyon kell nála figyelni, még a múltkor is pici virág alakú gyöngyöket találtam a kakijában, pedig már majdnem 2 éves :S Szerencsére azért egyre ritkább, de 1 éves koráig nagyon durván nyomta a mindent-bezabálást :S

2012. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Fogkrém....

krémek, fürdöviz, sampon

mindent rágcsának néz holott 2 éves

fogkefe

2012. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Fürdővizet issza ezerrel, sampont, tusfürdőt, krémeket.( Shauma gyerek sampont vettem neki, az direkt gyerekeknek van, keserű ízzel, hogy ne egye a gyerek)

Habtapi, el is raktam, lerágta a széleit.

Mobilom gombját kirágta!

Csikkezett egy időben.

Babakocsi karfáját szétrágta.

2012. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!